Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

usługi dla firm

Wspólnota mieszkaniowa Poznań

Jeśli prowadzą Państwo taką działalność jak wspólnota mieszkaniowa Poznań jest idealnym miastem na skorzystanie z usług zarządzania nieruchomościami. W mieście tym działa InfoState, firma, która zarządza nieruchomościami i doradza w wielu dziedzinach związanych z budownictwem. Z ich usług powinna skorzystać każda wspólnota mieszkaniowa. Poznań zachęcamy do wypróbowania ciekawej oferty.

InfoState Nieruchomości
Siedziba:
Wenedów 4, 61-614 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 822 02 48
http://www.infostate.pl
format kml
Konfekcjonowanie

Sięgając po nasze wsparcie nie musisz się obawiać jakikolwiek opóźnień. Jesteśmy całkowicie przekonani, że sprawnie przeprowadzony i nadzorowany etap konfekcjonowania będzie solidnym wsparciem strategicznym i pozwoli Ci się skupić na innych działaniach. Powierz nam również etykietowanie i pakowanie.

Novol Sp. z o.o. Oddział Manu Service
Siedziba:
Jana III Sobieskiego 13, 62-030 Luboń,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 872 70 20
http://manu.com.pl
format kml
Wentylatory promieniowe

Jako firma Owen, będąca jedną z czołowych firm produkujących systemy wentylacyjne w Polsce, z dumą prezentujemy naszą ofertę urządzeń. Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów promieniowych, które ze względu na swoją konstrukcję dzielimy na urządzenia normalne, bębnowe, oraz poprzeczne. W zależności od charakterystyki pomieszczenia, w którym zainstalowany będzie system, doradzamy wybór odpowiedniego rozwiązania.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel.: +48 32 643 14 16
http://owent.pl
format kml
szafy kartotekowe

Jednymi z naszych koronnych produktów są sejfy ognioodporne, które wykonane ze stali, oprą się każdej sile fizycznej. Sejfmaster zapewnia szeroki wybór, który pozwoli na dostosowanie wielkości i pojemności do własnych potrzeb. Nasze rozwiązania pozwalają chować zarówno mniejsze, jak i większe cenności.

Sejfmaster
Siedziba:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
format kml
Fundusze europejskie Warszawa

Przedsiębiorstwo z Warszawy świadczy wsparcie, jeśli chodzi o znajdowanie odpowiednich możliwości finansowania różnych przedsięwzięć swoich Klientów. Fundusze europejskie pozwalają na uzyskanie dużych dotacji - należy tylko wiedzieć, do których projektów się zgłosić. W znalezieniu odpowiednich projektów pomaga firma.

GRUPA 4 Fundusze Europejskie Sp. z o.o.
Siedziba:
Nad Strugą 3a/20, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 66 403 91 22
http://grupa4.pl
format kml
Agencja eventowa Poznań

Już dziś zapewnij swoim pracownikom lub też kontrahentom wspaniałą zabawę. Agencja eventowa Relago z Poznania proponuje szeroki zakresu usług z zakresu organizacji imprez integracyjnych, pikników na świeżym powietrzy czy też innego rodzaju spotka. Dostosowują się do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy.

RELAGO sp. z o.o. sp. k.
Siedziba:
Krzywińska 7, 60-114 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 832 55 00
http://relago.pl
format kml
Internetowe biuro rachunkow

Opcja pełna, księgowość online i dla e-commerce, książka przychodów i rozchodów i wiele innych propozycji współpracy - oto kompleksowa oferta internetowego biura rachunkowego Petra. Odwiedź nas i sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia - jesteśmy w swojej dziedzinie zdecydowanie najlepsi.

Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o
Siedziba:
Dekoracyjna 3B, 65-155 Zielona Góra,
lubuskie
Tel.: +48 68 470 96 16
http://biuropetra.pl
format kml
Uproszczona ewidencja PiK (NGO)

Myślisz o założeniu małej organizacji pozarządowej i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób ją rozliczać? Skorzystaj z naszej usługi, jaką jest uproszczona ewidencja PiK (NGO). Jest to dobre rozwiązanie dla nowych organizacji, które nie są w stanie ponosić kosztów finansowych prowadzenia pełnej księgowości.

Biuro rachunkowe TAXARIS Sp. z o.o.
Siedziba:
Grenadierów 13/115, 20-331 Lublin,
lubelskie
Tel.: +48 53 406 66 84
http://taxaris.pl
format kml
Skup złota Łódź

Nasz lombard zlokalizowany w Łodzi, poza sprzedażą biżuterii, telefonów czy innych sprzętów RTV, oferuje także skup złota. Jeśli masz w domu stare pierścionki, broszki, kolczyki czy naszyjniki, to zgłoś się do nas. Dokonamy szybkiej wyceny na miejscu i jeśli przyjmiesz naszą ofertę, to otrzymasz gotówkę od razu.

Petel
Siedziba:
Rzgowska 75, 93-024 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 88 138 92 80
http://www.petel.pl
format kml
Windykacja zagraniczna Wrocław

Osoba, która zwleka z płatnością niekoniecznie znajduje się na terenie naszego kraju, co jeszcze bardziej utrudnia negocjacje. W takiej sytuacji warto zwrócić się do firmy, która przeprowadza obrót wierzytelnościami. Jeśli interesuje Cię windykacja zagraniczna we Wrocławiu lub Warszawie, skontaktuj się z naszym biurem.

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.
Siedziba:
Małopanewska 18 lok.6, 54-212 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 71 333 17 44
http://egw.org.pl
format kml
Komornik Lublin

W ramach działalności naszej kancelarii, zajmujemy się szeregiem działań prawnych. Komornik w Lublinie prowadzi działalność z zakresu między innymi organizacji licytacji przedmiotów podlegających sprzedaży pod zadłużenia osoby zobowiązanej. Ponadto zajmujemy się także potwierdzaniem oryginalności kopii dokumentów z ich oryginalnymi wersjami.

Komornik sądowy Jarosław Zuń
Siedziba:
Wrońska 2, 20-327 Lublin,
lubelskie
Tel.: +48 81 746 21 21
http://komornik-lublin-zun.pl
format kml
Sprzedaż kserokopiarek Poznań

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz niezawodny oraz profesjonalny sprzęt biurowy. Prowadzimy sprzedaż kserokopiarek. Poznań do miast, w którym działamy. W ramach wsparcia udzielanego naszym klientów oferujemy także serwis, naprawę, wynajem oraz dzierżawę urządzeń. Zapraszamy do współpracy.

Paweł Mermela MERPAUL F.H.U
Siedziba:
Morasko 4, 61-680 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 866 24 74
http://www.kopiarki.eu
format kml
www.apologeta.pl - ©