Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

usługi dla firm

Wspólnota mieszkaniowa Poznań

Jeśli prowadzą Państwo taką działalność jak wspólnota mieszkaniowa Poznań jest idealnym miastem na skorzystanie z usług zarządzania nieruchomościami. W mieście tym działa InfoState, firma, która zarządza nieruchomościami i doradza w wielu dziedzinach związanych z budownictwem. Z ich usług powinna skorzystać każda wspólnota mieszkaniowa. Poznań zachęcamy do wypróbowania ciekawej oferty.

InfoState Nieruchomości
Siedziba:
Os. Stefana Batorego 79c/U2, 60-687 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 822 02 48
http://www.infostate.pl
format kml
Odlewy z żeliwa

Odlewnia Śrem oferuje wysokiej jakości odlewy z żeliwa oraz wysokiej jakości obróbką mechaniczną odlewów. Odlewy z żeliwa wykonane mogą być z materiałów takich jak żeliwo szare, sferoidalne oraz żeliwo stopowe o wadze maksymalnie do 30 ton. Duże moce przerobowe naszej odlewni gwarantują wysoka jakość i terminowość obsługi dlatego zachęcamy do współpracy.

Odlewnia Żeliwa Śrem S.A.
Siedziba:
Staszica 1, 63-100 Śrem,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 281 37 00
http://www.oz-srem.com.pl
format kml
Konfekcjonowanie

Sięgając po nasze wsparcie nie musisz się obawiać jakikolwiek opóźnień. Jesteśmy całkowicie przekonani, że sprawnie przeprowadzony i nadzorowany etap konfekcjonowania będzie solidnym wsparciem strategicznym i pozwoli Ci się skupić na innych działaniach. Powierz nam również etykietowanie i pakowanie.

Novol Sp. z o.o. Oddział Manu Service
Siedziba:
Jana III Sobieskiego 13, 62-030 Luboń,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 872 70 20
http://manu.com.pl
format kml
Wentylatory promieniowe

Jako firma Owen, będąca jedną z czołowych firm produkujących systemy wentylacyjne w Polsce, z dumą prezentujemy naszą ofertę urządzeń. Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów promieniowych, które ze względu na swoją konstrukcję dzielimy na urządzenia normalne, bębnowe, oraz poprzeczne. W zależności od charakterystyki pomieszczenia, w którym zainstalowany będzie system, doradzamy wybór odpowiedniego rozwiązania.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel.: +48 32 643 14 16
http://owent.pl
format kml
Odszkodowania OC

Bardzo często ubezpieczyciele robią wszystko, by wypłacane przez nich sumy były jak najniższe. Jeśli nie chcesz, by Twoje odszkodowania OC były niższe niż powinny, skorzystaj z naszych usług. Dzięki nam możesz dochodzić otrzymania wyższej kwoty. Pomagamy, gdy firma nie uzna uszkodzeń auta, zaniża jego wartość lub stosuje inne sztuczki.

Batalia
Siedziba:
Tarniny 64, 80-716 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: +48 50 800 60 65
http://www.bataliaodszkodowania.pl
format kml
Pruszków ubezpieczenia

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej możliwości ubezpieczenia pojazdów oraz transportu od wypadków komunikacyjnych, kradzieży oraz urazów poniesionych przez pasażerów. To także ewentualne pokrycie kosztów poniesionych w razie konieczności ochrony prawnej przewoźnika. Nasz oddział mieści się w Pruszkowie i to właśnie tutaj zapraszamy Klientów.

Unilink S.A.
Siedziba:
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2A, 05-090 Raszyn,
mazowieckie
Tel.: +48 22 483 19 19
http://unilink.pl
format kml
Agencja ubezpieczeniowa Warta

Jesteśmy firmą, która już od ponad dwudziestu lat oferuje polisy majątkowe, komunikacyjne oraz na życie, obsługując zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nasza agencja ubezpieczeniowa Warta świadczy pomoc po różnego rodzaju wypadkach, ale również wtedy, gdy potrzebna jest fachowa porada czy przypomnienie o nadchodzących terminach spłat.

"Ciri" Wojciech Szlas
Siedziba:
Plac Pokoju 6, 84-300 Lębork,
pomorskie
Tel.: +48 50 915 49 93
http://www.wartaubezpieczenia.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©