Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

usługi dla firm

szafy kartotekowe

Jednymi z naszych koronnych produktów są sejfy ognioodporne, które wykonane ze stali, oprą się każdej sile fizycznej. Sejfmaster zapewnia szeroki wybór, który pozwoli na dostosowanie wielkości i pojemności do własnych potrzeb. Nasze rozwiązania pozwalają chować zarówno mniejsze, jak i większe cenności.

Sejfmaster
Siedziba:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
format kml
Komornik Lublin

W ramach działalności naszej kancelarii, zajmujemy się szeregiem działań prawnych. Komornik w Lublinie prowadzi działalność z zakresu między innymi organizacji licytacji przedmiotów podlegających sprzedaży pod zadłużenia osoby zobowiązanej. Ponadto zajmujemy się także potwierdzaniem oryginalności kopii dokumentów z ich oryginalnymi wersjami.

Komornik sądowy Jarosław Zuń
Siedziba:
Wrońska 2, 20-327 Lublin,
lubelskie
Tel.: +48 81 746 21 21
http://komornik-lublin-zun.pl
format kml
Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Profesjonalny kurs pierwszej pomocy pomoże Ci zachować zimną krew w niebezpiecznych sytuacjach. Dzięki nam zdobędziesz kompleksową wiedzę jak pomagać poszkodowanym w wyniku wypadku oraz jak udzielić pierwszej pomocy osobie, która zasłabnie na ulicy. Podejmujemy współpracę zarówno z firmami, jak i instytucjami pożytku publicznego. Szkolenia z pierwszej pomocy to doskonała inwestycja, poszerzająca nasze umiejętności. Zachęcamy do skorzystania również z innych naszych usług, takich jak np. szkolenia BHP na terenie Warszawy.

AKTYW BHP S.C.
Siedziba:
Przemyska 11a, lok. 35, 02-361 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 824 03 66
http://aktyw-bhp.pl
format kml
Zasiłki rodzinne z zagranicy

Poszukujesz firmy, która pomoże Ci przygotować dokumenty i złożyć je do urzędów? Jak uzyskać zasiłki rodzinne z zagranicy? Pracownicy działający w kancelarii podatkowej nie tylko składają wnioski w kraju, ale również w innych lokalizacjach, które są chętnie wybieranym kierunkiem zarobkowym. Biuro działa na terenie Gogolina, Zdzieszowic oraz pobliskich okolic.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE Krzysztof Blacha
Siedziba:
Krapkowicka 9, 47-320 Gogolin,
opolskie
Tel.: +48 50 014 95 53
http://prestige-podatki.pl
format kml
Prowadzenie księgowości spółki

Masz firmę i chcesz mieć finanse pod kontrolą? Zaufaj fachowcom Prowadzenie księgowości spółki wymaga doświadczenia i stałej aktualizacji wiedzy z zakresu podatków. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stale się dokształcamy. Oferujemy możliwość współpracy stacjonarnie lub zdalnie. Sprawdź dostępne pakiety.

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik
Siedziba:
Stryszawa 712a, 34-205 Stryszawa,
małopolskie
Tel.: +48 88 387 51 67
http://e-taxoptimal.pl
format kml
Tłumaczenia polsko-angielskie

Zajmujemy się przekładem specjalistycznych tekstów naukowych, streszczeń, prezentacji, listów przewodnich oraz odpowiedzi na recenzje. Nasze usługi obejmują nie tylko tłumaczenia polsko - angielskie, ale także redakcję treści pod kątem gramatycznym, interpunkcyjnym, stylistycznym i logicznym, w celu uczynienia go zrozumiałym dla odbiorcy.

Tłumacz języka angielskiego Konrad Pawłowski
Siedziba:
Tadżycka 17D, 04-783 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 180 16 40
http://kptlumaczenia.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©