Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

usługi dla firm

Wspólnota mieszkaniowa Poznań

Jeśli prowadzą Państwo taką działalność jak wspólnota mieszkaniowa Poznań jest idealnym miastem na skorzystanie z usług zarządzania nieruchomościami. W mieście tym działa InfoState, firma, która zarządza nieruchomościami i doradza w wielu dziedzinach związanych z budownictwem. Z ich usług powinna skorzystać każda wspólnota mieszkaniowa. Poznań zachęcamy do wypróbowania ciekawej oferty.

InfoState Nieruchomości
Siedziba:
Os. Stefana Batorego 79c/U2, 60-687 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 822 02 48
http://www.infostate.pl
format kml
Odlewy z żeliwa

Odlewnia Śrem oferuje wysokiej jakości odlewy z żeliwa oraz wysokiej jakości obróbką mechaniczną odlewów. Odlewy z żeliwa wykonane mogą być z materiałów takich jak żeliwo szare, sferoidalne oraz żeliwo stopowe o wadze maksymalnie do 30 ton. Duże moce przerobowe naszej odlewni gwarantują wysoka jakość i terminowość obsługi dlatego zachęcamy do współpracy.

Odlewnia Żeliwa Śrem S.A.
Siedziba:
Staszica 1, 63-100 Śrem,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 281 37 00
http://www.oz-srem.com.pl
format kml
Famma - składowanie dokumentacji kadrowej

Przechowywanie dokumentacji wymaga rzetelności, sumienności i dokładności. Nasi pracownicy posiadają wszystkie te cechy, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować usługi takie jak przechowywanie dokumentacji kadrowej, które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

FAMMA Archiwizacja
Siedziba:
ul. Kobierzyńska 23a, 30-363 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: +48 12 269 10 48
http://famma.pl
format kml
PPUH SKALMEX Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie wykonywaną przez systemy kontrolę dostępu. Dzięki magnetycznym kartom możliwe jest nie tylko nadawanie odpowiednich uprawnień wybranym pracownikom, ale również uzyskiwanie informacji na temat godzin ich przyjścia czy też wyjścia z biura.

PPUH SKALMEX Sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Boczkowska 7, 63-460 Skalmierzyce,
woj. wielkopolskie
Tel.: +48 50 383 69 65
http://www.skalmex.com.pl
format kml
Geodeta w Chrzanowie - proglob.pl

Jeśli potrzebne są Wam usługi, jakie wykonuje dla Was profesjonalny geodeta Chrzanów jest miastem, w którym znajdziecie naszych specjalistów. Przygotowane przez nas rozwiązania stanowią idealne zaplecze i bazę dla przeprowadzanych przez Was inwestycji czy też przedsięwzięć budowlanych. Zapraszamy do kontaktu.

PROGLOB sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Kościelna 18, 32-540 Trzebinia,
woj. małopolskie
Tel.: +48 32 611 52 05
http://www.proglob.pl
format kml
Pozwolenia zintegrowane - http://www.lemitor.com.pl/

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której prowadzone są szczegółowe analizy oraz badania odnośnie wpływu wywieranego przez firmę na środowisko naturalne. Przygotowane przez nas zostaną wszelkie potrzebne dokumenty do uzyskiwania pozwolenia zintegrowanego dla Waszego przedsiębiorstwa.

LEMITOR Ochrona Środowiska Sp.z o.o.
Siedziba:
ul. Długosza, 51-162 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel.: +48 71 325 25 90
http://www.lemitor.com.pl
format kml
Pudła kartonowe

W naszym asortymencie znajdziecie liczne pudła kartonowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach. Dzięki nim uzyskujecie prosty i sprawdzony sposób na zabezpieczenie produktów, jakie ulegają wysyłce czy też transportowi. Dostępne są one w różnych rozmiarach oraz kształtach, dostosowanych do Waszych potrzeb.

Wizpak
Siedziba:
ul. Tymbark 262 A, 34-650 Tymbark,
woj. Małopolskie
Tel.: +48 18 332 53 95
http://www.wizpak.pl
format kml
http://www.biznesmen.com.pl/ksiegowosc

Przedstawiamy Państwu niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla firm. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa zainteresowaniem, gdyż oferujemy kompletny program do pełnej księgowości. Dzięki niemu funkcjonowanie tego działu stanie się jeszcze bardziej sprawne i skuteczne. Zapewniamy również o atrakcyjnej cenie.

dGCS Biznesmen
Siedziba:
ul. Raszkowska 24a, 63-400 Ostrów Wlkp,
woj. Wielkopolskie
Tel.: +48 62 591 91 19
http://www.biznesmen.com.pl
format kml
Planowanie imprez firmowych

Szanowni państwo, jeżeli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej agencji, która podejmie się organizacji imprezy firmowej w Warszawie, to najodpowiedniejszym wyborem będzie Amazing Event. Nasze doświadczenie, pasja, fantazja oraz dbałość o atrakcyjność realizowanych przez nas wydarzeń sprawiają, że wyróżniamy się spośród innych firm.

Amazing Event
Siedziba:
ul. Nowolipki 90, 00-160 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel.: +48 66 043 28 14
http://www.amazingevent.pl
format kml
Przechowywanie dokumentacji - Archivio

Wielu z państwa zmaga się z trudem gromadzenia rozbudowanego archiwum firmy. My pragniemy pomóc państwu w tych działaniach, dlatego też Archivio udostępnia państwu własne przestrzenią, które doskonale zadają się do przechowywania dokumentacji. Pomożemy także w jej uporządkowaniu, dzięki czemu nie będą państwo musieli zatrudniać archiwistę lub magazyniera.

Archivio Sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Fleminga 2A, 03-176 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 814 54 07
http://archivio.pl
format kml
Oferujemy drukarki kart

W ramach naszego asortymentu znajdziecie niezwykle wydajne i wytrzymałe drukarki kart, jakie wykorzystywane są dla uzyskiwania szybkiego i łatwego sposobu na przygotowywanie potrzebnych Wam identyfikatorów czy legitymacji. Sprawdzają się one również do wykonywania dowodów uczestnictwa w programach lojalnościowych.

Forcard.pl
Siedziba:
ul. Borowskiego 2, 03-475 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 296 61 32
http://www.forcard.pl
format kml
więcej o samoprzylepnych etykietach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów etykiety samoprzylepne. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie nalepek czy naklejek, jakie stosowane są podczas przygotowywania przesyłek. Stosowane są też do sygnowania produktów.

Drescher Euro-Label
Siedziba:
ul. Duża 1, 05-260 Warszawa - Marki,
woj. Mazowieckie
Tel.: +48 22 799 13 45
http://www.etykiety-drescher.pl
format kml
Luksusowe gadżety reklamowe

Przedstawiamy Państwu luksusowe gadżety reklamowe od agencji SM Europe. Oferujemy czapeczki, koszulki, kubki, akcesoria biurowe, ale też etui na iPada, plecaki, torby na laptopy, pióra wieczne, breloki i wiele innych pomysłów. Jesteśmy w stanie zrobić dla Państwa niemal wszystko. Obdarowani upominkami klienci na pewno wrócą.

SM Europe
Siedziba:
ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel.: +48 22 619 14 43
http://www.gadzety-reklamowe-smeurope.pl
format kml
Suszenie osadów

Tam, gdzie pracują oczyszczalnie ścieków, tam tworzą się niebezpieczne z ekologicznego punktu widzenia produkty uboczne. Firma Krevox oferuje suszenie osadów, ich obróbkę termiczną i produkcję granulatu, który można spalać w piecu cyklonowym. Wykorzystujemy technologie suszarni taśmowych BDS, fluidalnych FDS, bębnowych DDS.

Europejskie Centrum Ekologiczne
Siedziba:
ul. Żurawia 45, 00-680 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel.: +48 22 756 52 20
http://www.krevox.com
format kml
Usługi księgowe Kraków - novaksiegowosc.pl

Z kompleksowych usług księgowych mogą państwo skorzystać dzięki ofercie krakowskiego biura rachunkowego Nova DP. Staramy się, aby każdy nasz klient mógł cieszyć się sprawnie i rzetelnie prowadzoną rachunkowością. Zajmujemy się zarówno obsługą kadrowo-płacową, jak również dostarczaniem niezbędnych dokumentów do urzędów.

Nova DP
Siedziba:
ul. Przemysłowa 23, 32-083 Balice,
woj. małopolskie
Tel.: +48 12 258 70 00
http://novaksiegowosc.pl
format kml
http://manu.com.pl - Konfekcjonowanie

Sięgając po nasze wsparcie nie musisz się obawiać jakikolwiek opóźnień. Jesteśmy całkowicie przekonani, że sprawnie przeprowadzony i nadzorowany etap konfekcjonowania będzie solidnym wsparciem strategicznym i pozwoli Ci się skupić na innych działaniach. Powierz nam również etykietowanie i pakowanie.

Novol Sp. z o.o. Oddział Manu Service
Siedziba:
Jana III Sobieskiego 13, 62-030 Luboń,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 872 70 20
http://manu.com.pl
format kml
cetasystem.pl - Firma sprzątająca

Kiedy pojawia się problem z utrzymaniem czystości, wkraczamy do akcji. Stanowimy zgrany, doświadczony zespół wrocławiaków, którzy nie boją się wyzwań i żadnego brudu. Sprzątamy biura, osiedla, markety. Ponadto wykonujemy usługi remontowe i konserwacyjne. Działamy sprawnie, szybko i dokładnie na rynku już od 1991 roku.

CETERA
Siedziba:
Kamienna 33/32, 53-307 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 60 170 57 35
http://cetasystem.pl
format kml
http://www.owent.pl - Wentylatory promieniowe

Jako firma Owen, będąca jedną z czołowych firm produkujących systemy wentylacyjne w Polsce, z dumą prezentujemy naszą ofertę urządzeń. Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów promieniowych, które ze względu na swoją konstrukcję dzielimy na urządzenia normalne, bębnowe, oraz poprzeczne. W zależności od charakterystyki pomieszczenia, w którym zainstalowany będzie system, doradzamy wybór odpowiedniego rozwiązania.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel.: +48 32 643 14 16
http://www.owent.pl
format kml
Progmate - elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów, który Państwu proponujemy, wspiera kontrolę czasu realizacji zlecenia, automatyzację działań i procesów decyzyjnych w firmie oraz wieloetapową produkcję. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi cechami tej platformy na stronie internetowej firmy Progmate, dostępnej pod adresem www.progmate.pl.

Progmate Sp. z o.o.
Siedziba:
Wierzbięcice 44A, 61-568 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 834 54 49
http://www.progmate.pl
format kml
Sklep DEJW - Szlaban parkingowy

Sprawny i wytrzymały szlaban parkingowy to podstawowe urządzenie na każdym parkingu – czy to przy urzędzie, uniwersytecie, czy też przy centrum handlowym. Na stronie internetowej sklepu DEJW mogą się państwo zapoznać z bogatą ofertą tego sprzętu w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego.

Sklep DEJW
Siedziba:
Os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków,
małopolskie
Tel.: +48 12 362 30 89
http://www.sklepdejw.pl
format kml
Organizacja pikników

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty, która z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Nasza propozycja to ekstremalna integracja pracowników, imprezy integracyjne, czy pikniki dla firm, których organizacją się zajmujemy. Zapewniamy w pełni profesjonalne przygotowanie oraz zabawę na najwyższym poziomie.

ART Andrzej Kowalik
Siedziba:
Sojowa 28c/3, 81-589 Gdynia,
pomorskie
Tel.: +48 58 629 77 70
http://www.artkowalik.pl
format kml
Foliowanie w Warszawie

Jeżeli szukają Państwo specjalistów od usług BTL, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wśród wykonywanych przez nas prac znajduje się foliowanie, które należy do najpopularniejszych metod uszlachetniania materiałów papierowych, w tym gazet, broszur itp. Zajmujemy się materiałami do formatu A3.

Unobrand Sp. J.
Siedziba:
Marynarska 14, 02-678 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 845 20 51
http://www.unobrand.pl
format kml
Etykiety hologramowe

Nasza firma zna się na kwestii zabezpieczania wszelkiego rodzaju druków. Produkowane przez nas etykiety hologramowe to wyroby dostępne w kształtach, wymiarach oraz kolorach zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Dzięki estetycznemu wyglądowi pełnią także funkcję reklamową oraz ozdobną. Wejdź na stronę VERA i zapoznaj się ze świadczonymi przez nas usługami.

P.H.U. VERA
Siedziba:
Malwowa 48-50, 60-175 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 867 84 70
http://www.vera.com.pl
format kml
Tereny zielone

Zajmujemy się profesjonalnym utrzymaniem czystości w różnorodnych firmach, a nawet na terenach zielonych. Swoje usługi wykonujemy przede wszystkim rzetelnie oraz solidnie, ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta. Przekonaj się o tym sam już dziś - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zainwestuj w czystość oraz estetykę!

Active Service
Siedziba:
Naukowa 28a, 02-463 Warszawa,
Mazowieckie
Tel.: +48 22 632 89 07
http://active-service.pl
format kml
Czyszczenie kanalizacji bydgoszcz

W naszej doświadczonej firmie mają Państwo możliwość skorzystać z usług takich jak inspekcja kanalizacji, wywóz nieczystości czy sprzątanie piwnic. Wszystkie usługi wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Inspekcja kanalizacji, asenizacja czy wywóz śmieci stałych to nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sanitrans Sp. z o.o.
Siedziba:
Przemysłowa 12, 86-005 Białe Błota,
pomorskie
Tel.: +48 52 381 41 24
http://sanitrans.pl
format kml
Organizacja imprez integracyjnych w Sosnowym Dworze

Zależy Ci na tym, aby pracownicy Twojej firmy się zintegrowali i nabrali motywacji do wspólnej pracy? Chcesz zapewnić im także moment oderwania od codziennych obowiązków? Świetną opcją okażą się dla Ciebie imprezy integracyjne w warszawskim Sosnowym Dworze. Duża sala oraz plener umożliwiają przygotowanie nawet tych dla dużych przedsiębiorstw.

Sosnowy Dwór
Siedziba:
K. Wóycickiego 10A, 01-987 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 834 10 74
http://www.sosnowydwor.com.pl
format kml
AKA Nadzory Budowlane

Moim zadaniem jest zweryfikowanie poprawności inwestycji dokonywanych w Warszawie. Oferta firmy AKA Nadzory Budowlane skierowana jest w pierwszej kolejności do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także zarządców nieruchomościami. Szczegółowe informacje na temat wykonywanych przeze mnie czynności zostały zamieszczone na stronie internetowej.

AKA Nadzory Budowlane Adam Kałużniacki
Siedziba:
Meander 18/17, 02-791 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 50 117 05 02
http://www.akanadzorybudowlane.pl
format kml
http://www.grandnova.com.pl/

W naszej ofercie znajdą Państwo wirtualne biuro! Możliwości wirtualnego biura: rejestracja spółki pod naszym adresem, oszczędność kosztów związanych z wynajmem osobnego biura oraz kosztów osobowych, spotkania się z klientem u nas w biurze, w pokoju spotkań biznesowych. Sprawdź naszą pełną ofertę dostępną na stronie.

Grand Nova Sp. z o.o.
Siedziba:
Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 226 83 83
http://www.grandnova.com.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©