Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Porada prawna przez Internet

Oferuję usługi i konsultacje online z zakresu najmu lokalu. Proponowana porada prawna przez Internet może być udzielona w przypadku, gdy Klient potrzebuje szybkiej pomocy przy sporządzaniu oficjalnych pism i umów lub potrzebuje dodatkowych informacji, ponieważ chce sam prowadzić swoją sprawę sądową. Informacje dotyczące najmu lokali mieszkalnych wysyłam również jako dokumenty elektroniczny.

Najem w praktyce
Siedziba:
3 Maja 5/2, 40-096 Katowice,
śląskie
Tel.: +48 60 942 65 40
http://www.najemwpraktyce.pl
format kml
Windykacja

Gdy Państwa dłużnik spóźnia się ze spłatą należności, konieczna może okazać się windykacja. Gdańsk jest siedzibą Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Szlas, który dostarcza sprawdzone i skuteczne usługi windykacji długów i dochodzenia należności. Windykacja może dotyczyć dłużników z różnych miejsc kraju, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, a jej zakres jest omawiany i uzgadniany podczas bezpośredniego kontaktu z Państwem. Kadra profesjonalistów zapewnia wysoką jakość pracy i skuteczność działania na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: +48 60 036 72 87
http://szlas.pl
format kml
kancelaria prawna

W naszej ofercie znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Działamy w zakresie zapisów kodeksu cywilnego, oświatowego, prawa pracy czy gospodarczego dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Nasza kancelaria prawna zlokalizowana jest na terenie Katowic, gdzie możecie się spotkać z radcami.

Adwokat Tomasz Kędra
Siedziba:
Panewnicka 212 lok. 7, 40-772 Katowice,
śląskie
Tel.: +48 60 569 54 43
http://adwokat-kedra.pl
format kml
Notariusz

Nasza kancelaria notarialna z siedzibą w mieście Łódź zaprasza wszystkich potrzebujących fachowej porady prawnej. Współpracujemy ze specjalistami, którzy zdobytą wiedzę wykorzystują do udzielania pomocy klientom. Profesjonalizm i sumienność, jakimi się kierujemy sprawia, że nasza siedziba jest miejscem jedynym w swoim rodzaju.

Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna
Siedziba:
Piwna 3, 91-003 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 60 450 94 74
http://www.notariusz-lodz.eu
format kml
Kancelaria adwokacka

Poszukując pomocy prawnej Klienci oczekują nie tylko pełnego przejęcia sprawy, ale przede wszystkim zapoznania z jej charakterem, przebiegiem oraz konsekwencjami. Uczestnictwo prawnika na wszystkich proceduralnych etapach pozwala na bieżąco śledzić i odpowiadać na wszelkie zmiany w ich przebiegu. Kancelaria adwokacka adw. Małgorzaty Woźniak w Warszawie podejmuje się pełnej opieki zarówno nad klientami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Jesteśmy w stanie działać na różnych płaszczyznach: od przygotowania dokumentacji, aż po reprezentowanie Państwa interesów.

Adwokat Małgorzata Woźniak
Siedziba:
Marszałkowska 83/lok. 52, 00-683 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 50 366 23 67
http://wozniakmalgorzata.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©