Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Windykacja

Gdy Państwa dłużnik spóźnia się ze spłatą należności, konieczna może okazać się windykacja. Gdańsk jest siedzibą Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Szlas, który dostarcza sprawdzone i skuteczne usługi windykacji długów i dochodzenia należności. Windykacja może dotyczyć dłużników z różnych miejsc kraju, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, a jej zakres jest omawiany i uzgadniany podczas bezpośredniego kontaktu z Państwem. Kadra profesjonalistów zapewnia wysoką jakość pracy i skuteczność działania na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Świętojańska 89/6, 81-381 Gdynia,
pomorskie
Tel.: +48 60 036 72 87
http://szlas.pl
format kml
Kancelaria prawna

Są takie problemy, w których pomóc może tylko prawnik. Kancelaria prawna (Bydgoszcz) zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego i rzetelnego doradztwa. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i wysokie kwalifikacje sprawiają, że pracujący tu prawnik świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest osobą, której można zaufać. Jeżeli chcesz mieć pewność, że znalazłeś się w najlepszej kancelarii prawnej, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonej pomocy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Siedziba:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
format kml
sprawy frankowe

Kredyt przyznany przez bank w obcej walucie zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Adwokat z naszej kancelarii służy pomocą, w ramach której poprowadzi sprawy frankowe w Państwa imieniu. Dodatkowo adwokat przeanalizuje umowę kredytu i udzieli porad, jak spłacić zadłużenie nie obciążając posiadanego budżetu.

Marcin Tulejski Kancelaria Radcy Prawnego
Siedziba:
Fabryczna 16/22 lok. 41, 00-446 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 908 67 06
http://kpchf.pl
format kml
Adwokat Płock

Jeśli potrzebny jest Państwu adwokat w Płocku, zapraszamy do kontaktu. Nasz adwokat nie tylko pomoże Państwu jako reprezentant przed odpowiednimi organami, ale także służy poradą prawną, będzie brał udział w prowadzonych negocjacjach czy też przygotuje odpowiednie wnioski czy dokumentacje potrzebne w Państwa firmie czy też do przeprowadzenia danego postępowania.

Adwokat Antonina Ogonowska
Siedziba:
Ostatnia 2, 09-400 Płock,
mazowieckie
Tel.: +48 51 596 88 82
http://adwokat-ogonowska.pl
format kml
Kancelaria radcy prawnego

Nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich konsekwencji naszych decyzji. Tym bardziej, że musimy brać również pod uwagę gąszcz często zmieniających się przepisów. Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala udziela konsultacji osobom indywidualnym oraz klientom instytucjonalnym w zakresie kodeksu cywilnego, karnego oraz innych kwestii objętych paragrafami. W zakresie świadczonych usług znajduje się opiniowanie umów, udział w negocjacjach, reprezentacja Klienta oraz wiele innych czynności. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala
Siedziba:
Zwycięstwa 14/50, 44-100 Gliwice,
śląskie
Tel.: +48 50 307 09 59
http://agnieszkawala.pl
format kml
Kancelaria radców prawnych Warszawa

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W skład usług, jakie proponuje Kancelaria Radców Prawnych Legalexpert w Warszawie wchodzą: porady prawne, sporządzanie pism procesowych, zastępstwo procesowe, dochodzenie należności handlowych, opracowywanie i wdrażanie umów, a także audyt (podmiotów gospodarczych, nieruchomości i ruchomości). Proponujemy merytoryczne wsparcie podczas przygotowywania się do rozprawy przed sądami administracyjnymi oraz innymi organami.

Legalexpert Radcy Prawni Markiewicz spółka partnerska
Siedziba:
Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 89 535 15 55
http://legalexpert.pl
format kml
Blog prawniczy

Jeżeli poszukujesz kompleksowej, ogólnej pomocy z zakresu konkretnych kodeksów, przydatny może okazać się blog prawniczy. W konkretnych podstronach zawarto najważniejsze informacje, które mogą pomóc rozszyfrować podstawowe zagadnienia i zawiłości zapisane w kodeksach pod postacią artykułów i paragrafów.

Sabuda Sawiński Adwokaci i Radcowie Prawni s.c.
Siedziba:
Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków,
małopolskie
Tel.: +48 12 354 91 15
http://sabuda-sawinski.pl
format kml
Rozwody Ełk

Tego typu sprawy nie należą do łatwych. Na ogół są one nacechowane negatywnymi emocjami z obu stron. Ponadto towarzyszą im kluczowe kwestie takie jak opieka nad młodocianymi, czy też świadczenia alimentacyjne po którejś ze stron. Błażej Żabiński to adwokat, który prowadzi sprawy o rozwód w Ełku. Udziela porad prawnych, opiniuje i przygotowuje pisma, a także reprezentuje klientów podczas wszystkich rozpraw sądowych.

adw. Błażej Żabiński
Siedziba:
Juliusza Słowackiego 2/1, 19-300 Ełk,
warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 50 311 61 39
http://adwokatzabinski.elk.pl
format kml
Zagospodarowanie odpadów

Firma oferująca kompleksowe zagospodarowanie odpadów w skład których wchodzi między innymi: podstawienie specjalistycznych pojemników do gromadzenia odpadów, odbiór odpadów, realizowany najpóźniej w ciągu 48 godzin od czasu wysłania zlecenia, bezpieczny transport odpadów prowadzony przez przewoźników posiadających stosowne zezwolenia ADR oraz całkowite przejęcie odpowiedzialności za odpady z chwilą odbioru odpadu i podpisania karty przekazania odpadu. Pełna logistyka odpadów dla Twojej wygody.

AP-LOGIC Sp. z o.o.
Siedziba:
Fabryczna 2, 98-220 ZDUŃSKA WOLA,
łódzkie
Tel.: +48 43 823 28 89
http://www.aplogic.pl
format kml
Ekspertyzy ornitologiczne Warszawa

Na rynku ochrony środowiska działamy od 2009 roku. Zajmujemy się między innymi sporządzaniem opinii ornitologicznych a także nadzorem przyrodniczym. Zakres naszych działań to również ekspertyzy ornitologiczne. Prowadzimy badania na terenie danej inwestycji w celu określenia gatunków ptaków, które zasiedlają dany budynek.

TRINGA Andrzej Węgrzynowicz
Siedziba:
Brygady Pościgowej 6/17, 03-984 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 50 770 07 03
http://www.tringa.biz.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©