Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Windykacja

Gdy Państwa dłużnik spóźnia się ze spłatą należności, konieczna może okazać się windykacja. Gdańsk jest siedzibą Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Szlas, który dostarcza sprawdzone i skuteczne usługi windykacji długów i dochodzenia należności. Windykacja może dotyczyć dłużników z różnych miejsc kraju, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, a jej zakres jest omawiany i uzgadniany podczas bezpośredniego kontaktu z Państwem. Kadra profesjonalistów zapewnia wysoką jakość pracy i skuteczność działania na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: +48 60 036 72 87
http://szlas.pl
format kml
rozwód kościelny

Jesteśmy specjalistami w zakresie pisania pism i wniosków urzędowych. Oferujemy także nasze usługi w przypadku rozwodu kościelnego. Współpracujemy z osobami posiadającymi ogromną wiedzę w zakresie prawa kanonicznego, które decyduje o ważności bądź nieważności związku małżeńskiego zawartego w kościele.

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Cywilistyczna CC IUSTITA
Siedziba:
Twarda 44, 00-831 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 51 003 35 94
http://cciustita.pl
format kml
Komornik Puck

Wiele spraw o zadłużenie trafia przed sąd. Dłużnicy unikają kontaktu z wierzycielami, często też nie godzą się na polubowne załatwienie sprawy. Komornik Sądowy Piotr Wojnarowski prowadzi egzekucje z majątku dłużników na terenie miasta Puck, a także gmin ościennych. Podstawą jest tytuł wykonawczy wydany przez sąd.

Komornik Sądowy Piotr Wojnarowski
Siedziba:
Grunwaldzka 6, 84-230 Rumia,
pomorskie
Tel.: +48 51 824 98 86
http://komornikrumia.pl
format kml
sprzątanie po samobójstwach Warszawa

Sprzątanie po samobójstwach w Warszawie to nasz fach nie od dziś. Znamy się na tym, co robimy. Posiadamy najnowszy sprzęt, w tym generatory ozonu. Jeśli chcesz skutecznie wyczyścić mieszkanie po zwłokach - koniecznie skontaktuj się z profesjonalistami. Zdezynfekujemy pomieszczenie, dzięki czemu znów będziesz czuł się bezpiecznie.

Czyściciele.pl
Siedziba:
Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 590 04 00
http://www.czysciciele.pl
format kml
Kancelaria prawna

Są takie problemy, w których pomóc może tylko prawnik. Kancelaria prawna (Bydgoszcz) zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego i rzetelnego doradztwa. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i wysokie kwalifikacje sprawiają, że pracujący tu prawnik świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest osobą, której można zaufać. Jeżeli chcesz mieć pewność, że znalazłeś się w najlepszej kancelarii prawnej, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonej pomocy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Siedziba:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
format kml
Unieważnienie małżeństwa kościelnego

W naszej kancelarii kanonicznej zajmujemy się sprawami związanym z sakramentem ślubu. Podejmujemy się głównie spraw o unieważnienie małżeństwa kościelnego i procesami o udzielenie dyspensy od ślubu zawartego, a niedopełnionego. Przyczynami, które mogą być powodem do rozpoczęcia procesu są alkoholizm, nimfomania, niedojrzałość emocjonalna, wykluczenie posiadania potomstwa, hazard, pracoholizm, uzależnienie emocjonalne od rodziców, choroba psychiczna, wykluczenie wierności czy błąd co do przymiotu osoby.

Kancelaria Prawa Kanonicznego Adwokaci Kościelni
Siedziba:
Matki Polki 2 lok. 2, 80-251 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: +48 88 130 30 20
http://rozwodkoscielny.com.pl
format kml
kredyty frankowe

Kancelaria adwokacka w Gorzowie oferuje pomoc dla kredytobiorców CHF. Pomagamy złożyć pozew za kredyty frankowe, jeśli istnieją podstawy do roszczeń względem banku. Ocena i analiza dokumentów związanych z zaciągniętą pożyczką odbywa się w ramach bezpłatnych indywidualnych konsultacji prawnych w naszym biurze.

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Przybył - Owczarek & Paulina Kałkus
Siedziba:
Warszawska 14a/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
lubuskie
Tel.: +48 60 429 21 83
http://adwokat-gorzow.com.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©