Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Windykacja

Gdy Państwa dłużnik spóźnia się ze spłatą należności, konieczna może okazać się windykacja. Gdańsk jest siedzibą Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Szlas, który dostarcza sprawdzone i skuteczne usługi windykacji długów i dochodzenia należności. Windykacja może dotyczyć dłużników z różnych miejsc kraju, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, a jej zakres jest omawiany i uzgadniany podczas bezpośredniego kontaktu z Państwem. Kadra profesjonalistów zapewnia wysoką jakość pracy i skuteczność działania na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: +48 60 036 72 87
http://szlas.pl
format kml
sprzątanie po samobójstwach Warszawa

Sprzątanie po samobójstwach w Warszawie to nasz fach nie od dziś. Znamy się na tym, co robimy. Posiadamy najnowszy sprzęt, w tym generatory ozonu. Jeśli chcesz skutecznie wyczyścić mieszkanie po zwłokach - koniecznie skontaktuj się z profesjonalistami. Zdezynfekujemy pomieszczenie, dzięki czemu znów będziesz czuł się bezpiecznie.

Czyściciele.pl
Siedziba:
Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 590 04 00
http://www.czysciciele.pl
format kml
Kancelaria prawna

Są takie problemy, w których pomóc może tylko prawnik. Kancelaria prawna (Bydgoszcz) zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego i rzetelnego doradztwa. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i wysokie kwalifikacje sprawiają, że pracujący tu prawnik świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest osobą, której można zaufać. Jeżeli chcesz mieć pewność, że znalazłeś się w najlepszej kancelarii prawnej, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonej pomocy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Siedziba:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
format kml
sporządzanie poświadczeń

Na rzecz klientów kancelarii notariusz dokonuje czynności, których zakres określa ustawa. Jest to sporządzanie poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów i odpisów dokumentów, przechowywanie papierów wartościowych i dokumentów, ale nie tylko. Klienci mogą również liczyć na wsparcie przy sporządzaniu różnego typu umów, oświadczeń i testamentów.

Kancelaria Notarialna M. Posyniak
Siedziba:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/4, 70-462 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel.: +48 91 829 35 32
http://kancelariaposyniak.pl
format kml
niepubliczne przedszkole

Wyjątkowe, doskonale zlokalizowane, niepubliczne przedszkole zaprasza wszystkich kilkulatków, którzy chcą poznawać świat w gronie rówieśników. Nasza placówka położona jest w biurowcu w bezpiecznej dzielnicy. Zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry oraz ciekawy program. Zapraszamy do naszego przedszkola!

Przedszkole Mały Podróżnik
Siedziba:
Balonowa 12, 02-635 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 843 05 19
http://malypodroznik.edu.pl
format kml
sprawy frankowe

Kredyt przyznany przez bank w obcej walucie zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Adwokat z naszej kancelarii służy pomocą, w ramach której poprowadzi sprawy frankowe w Państwa imieniu. Dodatkowo adwokat przeanalizuje umowę kredytu i udzieli porad, jak spłacić zadłużenie nie obciążając posiadanego budżetu.

Marcin Tulejski Kancelaria Radcy Prawnego
Siedziba:
Fabryczna 16/22 lok. 41, 00-446 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 908 67 06
http://kpchf.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©