Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Stokrotka: Klub seniora Szczecin

Prawdą jest, iż podeszły wiek nie sprzyja największej aktywności. Jednakże, nie oznacza to, iż osobom tym należy odbierać prawo do uciechy oraz obcowania z ludźmi. Klub Seniora Stokrotka w Szczecinie, proponuje swoim Gościom kompleksową opiekę połączoną z mocą różnorodnych atrakcji, w tym gier i zabaw.

Dzienny Klub Seniora Stokrotka
Siedziba:
Stobno 54G, 72-001 Kołbaskowo,
Zachodniopomorskie
Tel.: +48 50 208 08 79
http://www.dziennyklubseniora.pl
format kml
Adwokat rozwody Warszawa

Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje m.in. prawo rodzinne. Nasi adwokaci pomogą przeprowadzić rozwody, dbając o interesy klienta. Dodatkowo oferujemy pomoc przy sprawach związanych z kwestią ustalenia prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi, kontaktów, alimentów, a także podziału majątku między małżonkami. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie lub do skorzystania z usług on-line.

Wysocki & Wudarczyk Kancelaria Adwokacka Sp. j.
Siedziba:
Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 308 05 17
http://wysocki-wudarczyk.pl
format kml
kancelaria Warszawa

Zapraszamy serdecznie na profesjonalne konsultacje prawne, które świadczy Elżbieta Figat-Michalak - radca prawny. Warszawa to miasto, w którym znajdują się siedziba naszej kancelarii prawnej. Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych prawników oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Figat-Michalak
Siedziba:
Bagatela 10/6, 00-585 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 66 374 15 19
http://radcaprawnyefm.pl
format kml
radca prawny Nysa

Kancelaria Omega Lex jest miejscem, w którym Państwa problemem zajmie się odpowiednio wykwalifikowany radca prawny z Nysy. Zapewniamy wszystkich Państwa, że skorzystanie z naszych usług będzie wiązało się przede wszystkim z wyjątkowym profesjonalizmem oraz pomyślnym przeprowadzeniem danej sprawy.

Omega-Lex
Siedziba:
Biskupa Jarosława 3, 48-300 Nysa,
opolskie
Tel.: +48 50 143 33 11
http://www.omega-lex.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©