Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Windykacja

Gdy Państwa dłużnik spóźnia się ze spłatą należności, konieczna może okazać się windykacja. Gdańsk jest siedzibą Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Szlas, który dostarcza sprawdzone i skuteczne usługi windykacji długów i dochodzenia należności. Windykacja może dotyczyć dłużników z różnych miejsc kraju, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, a jej zakres jest omawiany i uzgadniany podczas bezpośredniego kontaktu z Państwem. Kadra profesjonalistów zapewnia wysoką jakość pracy i skuteczność działania na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: +48 60 036 72 87
http://szlas.pl
format kml
rozwód kościelny

Jesteśmy specjalistami w zakresie pisania pism i wniosków urzędowych. Oferujemy także nasze usługi w przypadku rozwodu kościelnego. Współpracujemy z osobami posiadającymi ogromną wiedzę w zakresie prawa kanonicznego, które decyduje o ważności bądź nieważności związku małżeńskiego zawartego w kościele.

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Cywilistyczna CC IUSTITA
Siedziba:
Twarda 44, 00-831 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 51 003 35 94
http://cciustita.pl
format kml
sprzątanie po samobójstwach Warszawa

Sprzątanie po samobójstwach w Warszawie to nasz fach nie od dziś. Znamy się na tym, co robimy. Posiadamy najnowszy sprzęt, w tym generatory ozonu. Jeśli chcesz skutecznie wyczyścić mieszkanie po zwłokach - koniecznie skontaktuj się z profesjonalistami. Zdezynfekujemy pomieszczenie, dzięki czemu znów będziesz czuł się bezpiecznie.

Czyściciele.pl
Siedziba:
Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 590 04 00
http://www.czysciciele.pl
format kml
Kancelaria prawna

Są takie problemy, w których pomóc może tylko prawnik. Kancelaria prawna (Bydgoszcz) zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego i rzetelnego doradztwa. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i wysokie kwalifikacje sprawiają, że pracujący tu prawnik świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest osobą, której można zaufać. Jeżeli chcesz mieć pewność, że znalazłeś się w najlepszej kancelarii prawnej, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonej pomocy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Siedziba:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
format kml
kredyty frankowe

Kancelaria adwokacka w Gorzowie oferuje pomoc dla kredytobiorców CHF. Pomagamy złożyć pozew za kredyty frankowe, jeśli istnieją podstawy do roszczeń względem banku. Ocena i analiza dokumentów związanych z zaciągniętą pożyczką odbywa się w ramach bezpłatnych indywidualnych konsultacji prawnych w naszym biurze.

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Przybył - Owczarek & Paulina Kałkus
Siedziba:
Warszawska 14a/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
lubuskie
Tel.: +48 60 429 21 83
http://adwokat-gorzow.com.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©