Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

organizacje, instytucje, urzędy

Windykacja

Gdy Państwa dłużnik spóźnia się ze spłatą należności, konieczna może okazać się windykacja. Gdańsk jest siedzibą Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Szlas, który dostarcza sprawdzone i skuteczne usługi windykacji długów i dochodzenia należności. Windykacja może dotyczyć dłużników z różnych miejsc kraju, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, a jej zakres jest omawiany i uzgadniany podczas bezpośredniego kontaktu z Państwem. Kadra profesjonalistów zapewnia wysoką jakość pracy i skuteczność działania na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Świętojańska 89/6, 81-381 Gdynia,
pomorskie
Tel.: +48 60 036 72 87
http://szlas.pl
format kml
Kancelaria prawna

Są takie problemy, w których pomóc może tylko prawnik. Kancelaria prawna (Bydgoszcz) zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego i rzetelnego doradztwa. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i wysokie kwalifikacje sprawiają, że pracujący tu prawnik świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest osobą, której można zaufać. Jeżeli chcesz mieć pewność, że znalazłeś się w najlepszej kancelarii prawnej, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonej pomocy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Siedziba:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
format kml
Adwokat Płock

Jeśli potrzebny jest Państwu adwokat w Płocku, zapraszamy do kontaktu. Nasz adwokat nie tylko pomoże Państwu jako reprezentant przed odpowiednimi organami, ale także służy poradą prawną, będzie brał udział w prowadzonych negocjacjach czy też przygotuje odpowiednie wnioski czy dokumentacje potrzebne w Państwa firmie czy też do przeprowadzenia danego postępowania.

Adwokat Antonina Ogonowska
Siedziba:
Ostatnia 2, 09-400 Płock,
mazowieckie
Tel.: +48 51 596 88 82
http://adwokat-ogonowska.pl
format kml
Kancelaria radcy prawnego

Nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich konsekwencji naszych decyzji. Tym bardziej, że musimy brać również pod uwagę gąszcz często zmieniających się przepisów. Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala udziela konsultacji osobom indywidualnym oraz klientom instytucjonalnym w zakresie kodeksu cywilnego, karnego oraz innych kwestii objętych paragrafami. W zakresie świadczonych usług znajduje się opiniowanie umów, udział w negocjacjach, reprezentacja Klienta oraz wiele innych czynności. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala
Siedziba:
Zwycięstwa 14/50, 44-100 Gliwice,
śląskie
Tel.: +48 50 307 09 59
http://agnieszkawala.pl
format kml
Blog prawniczy

Jeżeli poszukujesz kompleksowej, ogólnej pomocy z zakresu konkretnych kodeksów, przydatny może okazać się blog prawniczy. W konkretnych podstronach zawarto najważniejsze informacje, które mogą pomóc rozszyfrować podstawowe zagadnienia i zawiłości zapisane w kodeksach pod postacią artykułów i paragrafów.

Sabuda Sawiński Adwokaci i Radcowie Prawni s.c.
Siedziba:
Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków,
małopolskie
Tel.: +48 12 354 91 15
http://sabuda-sawinski.pl
format kml
Rozwody Ełk

Tego typu sprawy nie należą do łatwych. Na ogół są one nacechowane negatywnymi emocjami z obu stron. Ponadto towarzyszą im kluczowe kwestie takie jak opieka nad młodocianymi, czy też świadczenia alimentacyjne po którejś ze stron. Błażej Żabiński to adwokat, który prowadzi sprawy o rozwód w Ełku. Udziela porad prawnych, opiniuje i przygotowuje pisma, a także reprezentuje klientów podczas wszystkich rozpraw sądowych.

adw. Błażej Żabiński
Siedziba:
Juliusza Słowackiego 2/1, 19-300 Ełk,
warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 50 311 61 39
http://adwokatzabinski.elk.pl
format kml
Zagospodarowanie odpadów

Firma oferująca kompleksowe zagospodarowanie odpadów w skład których wchodzi między innymi: podstawienie specjalistycznych pojemników do gromadzenia odpadów, odbiór odpadów, realizowany najpóźniej w ciągu 48 godzin od czasu wysłania zlecenia, bezpieczny transport odpadów prowadzony przez przewoźników posiadających stosowne zezwolenia ADR oraz całkowite przejęcie odpowiedzialności za odpady z chwilą odbioru odpadu i podpisania karty przekazania odpadu. Pełna logistyka odpadów dla Twojej wygody.

AP-LOGIC Sp. z o.o.
Siedziba:
Fabryczna 2, 98-220 ZDUŃSKA WOLA,
łódzkie
Tel.: +48 43 823 28 89
http://www.aplogic.pl
format kml
adwokat Katowice

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną w różnych rejonach Śląska. Adwokat przyjmuje interesantów w Katowicach lub z dojazdem. Usługi obejmują przede wszystkim doradztwo prawne, reprezentację przed sądem, pomoc przy sporządzaniu dokumentacji do różnych instytucji, a także w zakresie dopilnowania terminów procesowych.

Adwokat Piotr Bosowski
Siedziba:
W. Korfantego 51 lok. 17, 40-160 Katowice,
śląskie
Tel.: +48 50 843 87 68
http://bosowski.pl
format kml
Doradztwo prawne

Poznaj firmę XYZ - lidera na rynku doradztwa prawnego. Nasza specjalność to profesjonalne doradztwo prawne, które zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i pewność w każdej sytuacji. Nasz zespół ekspertów gwarantuje kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego przypadku. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak warto zainwestować w prawidłowe doradztwo prawne. Razem możemy pokonać każdą barierę prawną. Niezależnie od Twojego problemu, z nami na pewno podołasz wyzwaniu. Skontaktuj się teraz i rozpocznij swoją drogę do sukcesu. Przed Tobą wielka szansa - nie przepuść jej!

Polinvest sp. z o.o.
Siedziba:
Jana Brożka 3, 30-347 Kraków,
małopolskie
Tel.: +48 12 263 70 02
http://www.polinvest.pl
format kml
Adwokat

Wszechstronna pomoc adwokata z naszej warszawskiej kancelarii obejmuje przede wszystkim konsultacje i udzielanie porad - w różnym zakresie. Jednak pełna pomoc to również możliwość skorzystania z zastępstwa sądowego lub pomocy w trakcie sporządzania odpowiednich wniosków, odwołań od decyzji, apelacji oraz opinii. Nasza Kancelaria podejmuje się również współpracy z podmiotami gospodarczymi, w ramach której jest w stanie świadczyć standardową obsługę (m.in. przygotowywanie umów, statutów oraz innych dokumentów).

Adwokat Dariusz Makulec
Siedziba:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 47 lok. 70, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
Tel.: +48 22 400 92 44
http://www.makulec.com
format kml
www.apologeta.pl - ©