Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rolnictwo, zwierzęta

Weterynaria Kraków

Dziedziną, która ma za zadanie leczyć zwierzęta jest weterynaria. Kraków to miasto, w którym znajduje się na gabinet weterynaryjny. To tutaj przyjmujemy zwierzęta potrzebujące specjalistycznej pomocy. Zapewniamy odpowiednie warunki sanitarne, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!


Siedziba:
, ,
Tel.: +48
http://luxvet24.pl
format kml
akcesoria dla zwierząt

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji i hodowli zwierząt gospodarskich oraz rolniczych. w naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi pastuchy elektryczne, poidła, kuwety, jak również sprzęt do korekcji racic, czy też dozowniki leków. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Firma Handlowo Usługowa IDEAL
Siedziba:
Międzybłocie 43b, 77-400 Złotów,
wielkopolskie
Tel.: +48 67 265 39 55
http://www.zootechnika.sklep.pl
format kml
Karmy suche dla psów

Przedsiębiorstwo Animal Service zapewnia najlepsze karmy suche dla psów, w tym na przykład produkty holistyczne, specjalistyczne, suplementy diety, organiczne i inne. Jesteśmy pewni, iż oferta przedstawiona na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu, to najlepsze rozwiązanie, w wyniku którego zdobędą Państwo produkty najwyższej jakości!

Animal Service
Siedziba:
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki,
mazowieckie
Tel.: +48 22 751 28 76
http://www.e-karma.pl
format kml
Adiuwanty

W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim niezwykle skuteczne płynne nawozy dolistne wspomagające wzrost takich roślin jak kukurydza, ziemniaki, czy też wiele odmian zbóż, w tym jęczmienia, pszenicy bądź owsa. Oferowane przez nas adiuwanty uzupełniają niedobory wielu minerałów oraz mikroelementów, a także chronią rośliny przed chorobami i szkodnikami. Sprzedajemy produkty tylko legalnego pochodzenia.

​UPL Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Stawki 40, 01-040 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 434 00 90
http://www.upl-ltd.com
format kml
Imprezy integracyjne Poznań

Do wyjazdu na wieczory tematyczne czy imprezy integracyjne, paintball w Poznaniu jest idealną bazą. Na terenie całego regionu znajdują się tereny, które niezwykle dobrze nadają się do rozgrywek. Wielkopolska jest bowiem terenem pagórkowatym i zróżnicowanym, dlatego takie walki będą bardziej ekscytujące, niż miałyby się rozgrywać na płaskim, otwartym terenie. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Wielkiej Spluwy.

Wielka Spluwa
Siedziba:
Podgórze 28, 60-101 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 66 349 06 55
http://wielkaspluwa.pl
format kml
Paintball laserowy dla dzieci

W Zielonej Górze i okolicach przeprowadzamy potyczki oddające atmosferę prawdziwej walki. Wejdź na stronę firmy LaserTag Bomba, która w sposób profesjonalny organizuje paintball laserowy dla dzieci od 8 roku życia oraz dorosłych. Posiadamy systemy elektroniczne, dzięki którym możliwa jest szybka i dokładna weryfikacja punktów.

Lasertag Bomba Katarzyna Kulus
Siedziba:
Sławska 43a, 67-410 Radzyń,
lubuskie
Tel.: +48 78 696 04 44
http://lasertagbomba.pl
format kml
Nowy świat Rzeszów

Zapraszamy do miejsca, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Nasza oferta to bogata gama sklepów z najnowszymi trendami mody, sprzętem RTV, AGD, kosmetykami i wieloma innymi. Przyjdź do Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, odpocznij w strefie gastronomicznej, skorzystaj z licznych atrakcji i wydarzeń organizowanych dla naszych klientów. Nie zwlekaj, odkryj centrum handlowe wyjątkowych możliwości już dziś!

Galeria Nowy Świat
Siedziba:
Krakowska 20, 35-111 Rzeszów,
Podkarpackie
Tel.: +48 17 717 90 01
http://www.galeria-nowyswiat.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©