Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rolnictwo, zwierzęta

Weterynaria Kraków

Dziedziną, która ma za zadanie leczyć zwierzęta jest weterynaria. Kraków to miasto, w którym znajduje się na gabinet weterynaryjny. To tutaj przyjmujemy zwierzęta potrzebujące specjalistycznej pomocy. Zapewniamy odpowiednie warunki sanitarne, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!


Siedziba:
ul. , ,
woj.
Tel.: +48
http://luxvet24.pl
format kml
Pasze dla koni

Konie to piękne i mądre zwierzęta. Warto o nie dbać. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe pasze dla koni, a także dodatki paszowe i smakołyki, dzięki którym Państwa zwierzęta będą doskonale odżywione. Dzięki temu będą również piękne i zdrowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej, atrakcyjnej cenowo, oferty!

Provender Ewa Łamasz
Siedziba:
Główna 46, 51-188 Psary,
dolnośląskie
Tel.: +48 53 777 76 78
http://provender.pl
format kml
http://www.mmiur.com/

Aby prace przy wszelkiego rodzaju uprawach szły sprawnie, należy zadbać o dobrej jakości sprzęt rolniczy. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, tworząc tego typu urządzenia i odpowiednie części zamienne. Oferujemy sprzedaż i serwis między innymi kombajnów czy rozdrabniaczy słomy. Zapewniamy też mniejsze elementy, takie jak obrotnice do przyczep lub podajniki ślimakowe uniwersalne dla wielu typów zadań.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Siedziba:
ul. Przemysłowa 38, 62-100 Wągrowiec,
woj. wielkopolskie
Tel.: +48 67 262 24 00
http://www.mmiur.com
format kml
akcesoria dla zwierząt

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji i hodowli zwierząt gospodarskich oraz rolniczych. w naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi pastuchy elektryczne, poidła, kuwety, jak również sprzęt do korekcji racic, czy też dozowniki leków. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Firma Handlowo Usługowa IDEAL
Siedziba:
Międzybłocie 43b, 77-400 Złotów,
wielkopolskie
Tel.: +48 67 265 39 55
http://www.zootechnika.sklep.pl
format kml
Siewnik Gardena

Nowoczesny, sprawny i funkcjonalny - taki właśnie jest siewnik Gardena, jaki oferujemy naszym wymagającym klientom. Jeżeli chcesz otrzymać sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, którego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia, znajdziesz go właśnie u nas. Nasz produkt jest najlepszy w swoim rodzaju, o czym przekonało się już wielu zadowolonych nabywców.

EKOOS Centrum Nawadniania
Siedziba:
Świerczewska 5, 71-066 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel.: +48 60 546 05 53
http://www.centrumnawadniania.com
format kml
Karmy suche dla psów

Przedsiębiorstwo Animal Service zapewnia najlepsze karmy suche dla psów, w tym na przykład produkty holistyczne, specjalistyczne, suplementy diety, organiczne i inne. Jesteśmy pewni, iż oferta przedstawiona na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu, to najlepsze rozwiązanie, w wyniku którego zdobędą Państwo produkty najwyższej jakości!

Animal Service
Siedziba:
ul. Zachodnia 38, 05-092 Łomianki,
woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 751 28 76
http://www.e-karma.pl
format kml
Horizont Rolos Sp. z o.o.

Z nami dokonasz właściwej oceny skuteczności zastosowania ogrodzenia elektrycznego. Zachowanie odpowiedniego napięcia jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia wypasanych zwierząt. Instalację taką założysz samodzielnie bez najmniejszego problemu. Jesteśmy o tym przekonani.

Horizont Rolos Sp. z o.o.
Siedziba:
Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
Mazowieckie
Tel.: +48 29 742 33 39
http://www.horizont.com.pl
format kml
animalcity.pl

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu zoologicznego Animal City, który prowadzi sprzedaż najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno karmy, jak i klatki, posłania i liczne akcesoria dla psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz innych milusińskich.

AnimalCity.pl Filip Mikołajczyk
Siedziba:
Aleja Piłsudskiego 11/38, 43-100 Tychy,
śląskie
Tel.: +48 72 299 01 06
http://animalcity.pl
format kml
Lecznica dla zwierząt Łódź

W naszej klinice to Twój pupil stawiany jest na pierwszym miejscu. Vet-Med to lecznica dla zwierząt w Łodzi, w której wykonujemy zabiegi i operacje, sprawdzamy stan zdrowia, a także obieramy metody leczenia schorzeń. Ponadto oferujemy także szereg usług z zakresu ginekologii i położnictwa psów i kotów.

Vet-Med Daria Kostrzewa Jagielska
Siedziba:
Bratysławska 15a, 94-040 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 42 207 40 46
http://www.vet-med-lodz.pl
format kml
Agrotkanina

Zapraszamy do skorzystania z oferty produktowej naszego sklepu internetowego, gdzie znajduje się w atrakcyjnych cenach agrotkanina, jaka wykorzystywana jest w licznych obszarach, jak na przykład prywatne ogrody czy działki naszych klientów, gdzie zapewnia danym uprawom odpowiednią ochronę. Życzymy udanych zakupów.

PRS Trade Poland Sp.z.o.o Sp.K
Siedziba:
Toruńska 134, 62-600 Koło,
wielkopolskie
Tel.: +48 63 261 69 83
http://www.prs-poland.com.pl
format kml
Adiuwanty

W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim niezwykle skuteczne płynne nawozy dolistne wspomagające wzrost takich roślin jak kukurydza, ziemniaki, czy też wiele odmian zbóż, w tym jęczmienia, pszenicy bądź owsa. Oferowane przez nas adiuwanty uzupełniają niedobory wielu minerałów oraz mikroelementów, a także chronią rośliny przed chorobami i szkodnikami. Sprzedajemy produkty tylko legalnego pochodzenia.

Arysta LifeScience Polska Sp z o. o.
Siedziba:
Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 866 41 80
http://www.arysta.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©