Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rolnictwo, zwierzęta

Weterynaria Kraków

Dziedziną, która ma za zadanie leczyć zwierzęta jest weterynaria. Kraków to miasto, w którym znajduje się na gabinet weterynaryjny. To tutaj przyjmujemy zwierzęta potrzebujące specjalistycznej pomocy. Zapewniamy odpowiednie warunki sanitarne, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!


Siedziba:
ul. , ,
woj.
Tel.: +48
http://luxvet24.pl
format kml
Pasze dla koni

Konie to piękne i mądre zwierzęta. Warto o nie dbać. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe pasze dla koni, a także dodatki paszowe i smakołyki, dzięki którym Państwa zwierzęta będą doskonale odżywione. Dzięki temu będą również piękne i zdrowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej, atrakcyjnej cenowo, oferty!

Provender Ewa Łamasz
Siedziba:
Główna 46, 51-188 Psary,
dolnośląskie
Tel.: +48 53 777 76 78
http://provender.pl
format kml
http://www.mmiur.com/

Aby prace przy wszelkiego rodzaju uprawach szły sprawnie, należy zadbać o dobrej jakości sprzęt rolniczy. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, tworząc tego typu urządzenia i odpowiednie części zamienne. Oferujemy sprzedaż i serwis między innymi kombajnów czy rozdrabniaczy słomy. Zapewniamy też mniejsze elementy, takie jak obrotnice do przyczep lub podajniki ślimakowe uniwersalne dla wielu typów zadań.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Siedziba:
ul. Przemysłowa 38, 62-100 Wągrowiec,
woj. wielkopolskie
Tel.: +48 67 262 24 00
http://www.mmiur.com
format kml
akcesoria dla zwierząt

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji i hodowli zwierząt gospodarskich oraz rolniczych. w naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi pastuchy elektryczne, poidła, kuwety, jak również sprzęt do korekcji racic, czy też dozowniki leków. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Firma Handlowo Usługowa IDEAL
Siedziba:
Międzybłocie 43b, 77-400 Złotów,
wielkopolskie
Tel.: +48 67 265 39 55
http://www.zootechnika.sklep.pl
format kml
Siewnik Gardena

Nowoczesny, sprawny i funkcjonalny - taki właśnie jest siewnik Gardena, jaki oferujemy naszym wymagającym klientom. Jeżeli chcesz otrzymać sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, którego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia, znajdziesz go właśnie u nas. Nasz produkt jest najlepszy w swoim rodzaju, o czym przekonało się już wielu zadowolonych nabywców.

EKOOS Centrum Nawadniania
Siedziba:
Świerczewska 5, 71-066 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel.: +48 60 546 05 53
http://www.centrumnawadniania.com
format kml
Karmy suche dla psów

Przedsiębiorstwo Animal Service zapewnia najlepsze karmy suche dla psów, w tym na przykład produkty holistyczne, specjalistyczne, suplementy diety, organiczne i inne. Jesteśmy pewni, iż oferta przedstawiona na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu, to najlepsze rozwiązanie, w wyniku którego zdobędą Państwo produkty najwyższej jakości!

Animal Service
Siedziba:
ul. Zachodnia 38, 05-092 Łomianki,
woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 751 28 76
http://www.e-karma.pl
format kml
Horizont Rolos Sp. z o.o.

Z nami dokonasz właściwej oceny skuteczności zastosowania ogrodzenia elektrycznego. Zachowanie odpowiedniego napięcia jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia wypasanych zwierząt. Instalację taką założysz samodzielnie bez najmniejszego problemu. Jesteśmy o tym przekonani.

Horizont Rolos Sp. z o.o.
Siedziba:
Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
Mazowieckie
Tel.: +48 29 742 33 39
http://www.horizont.com.pl
format kml
animalcity.pl

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu zoologicznego Animal City, który prowadzi sprzedaż najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno karmy, jak i klatki, posłania i liczne akcesoria dla psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz innych milusińskich.

AnimalCity.pl Filip Mikołajczyk
Siedziba:
Aleja Piłsudskiego 11/38, 43-100 Tychy,
śląskie
Tel.: +48 72 299 01 06
http://animalcity.pl
format kml
Lecznica dla zwierząt Łódź

W naszej klinice to Twój pupil stawiany jest na pierwszym miejscu. Vet-Med to lecznica dla zwierząt w Łodzi, w której wykonujemy zabiegi i operacje, sprawdzamy stan zdrowia, a także obieramy metody leczenia schorzeń. Ponadto oferujemy także szereg usług z zakresu ginekologii i położnictwa psów i kotów.

Vet-Med Daria Kostrzewa Jagielska
Siedziba:
Bratysławska 15a, 94-040 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 42 207 40 46
http://www.vet-med-lodz.pl
format kml
Agrotkanina

Zapraszamy do skorzystania z oferty produktowej naszego sklepu internetowego, gdzie znajduje się w atrakcyjnych cenach agrotkanina, jaka wykorzystywana jest w licznych obszarach, jak na przykład prywatne ogrody czy działki naszych klientów, gdzie zapewnia danym uprawom odpowiednią ochronę. Życzymy udanych zakupów.

PRS Trade Poland Sp.z.o.o Sp.K
Siedziba:
Toruńska 134, 62-600 Koło,
wielkopolskie
Tel.: +48 63 261 69 83
http://www.prs-poland.com.pl
format kml
Adiuwanty

W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim niezwykle skuteczne płynne nawozy dolistne wspomagające wzrost takich roślin jak kukurydza, ziemniaki, czy też wiele odmian zbóż, w tym jęczmienia, pszenicy bądź owsa. Oferowane przez nas adiuwanty uzupełniają niedobory wielu minerałów oraz mikroelementów, a także chronią rośliny przed chorobami i szkodnikami. Sprzedajemy produkty tylko legalnego pochodzenia.

Arysta LifeScience Polska Sp z o. o.
Siedziba:
Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 866 41 80
http://www.arysta.pl
format kml
Deszczownia szpulowa

W naszej ofercie znajduje się także deszczownia szpulowa, która pozwala na odpowiednie nawadnianie wybranych przez Państwa terenów. Najważniejszym parametrem pod względem, którego powinna zostać przez Państwa dobrana odpowiednia deszczownia szpulowa jest jej wydajność, a więc wielkość obszaru, jaki może nawadniać.

NDS PROJEKT SP Z O O
Siedziba:
Jesionowa 5, 64-320 Dakowy Suche,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 814 03 98
http://nawadnianie.com
format kml
www.apologeta.pl - ©