Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rolnictwo, zwierzęta

Weterynaria Kraków

Dziedziną, która ma za zadanie leczyć zwierzęta jest weterynaria. Kraków to miasto, w którym znajduje się na gabinet weterynaryjny. To tutaj przyjmujemy zwierzęta potrzebujące specjalistycznej pomocy. Zapewniamy odpowiednie warunki sanitarne, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!


Siedziba:
, ,
Tel.: +48
http://luxvet24.pl
format kml
Pasze dla koni

Konie to piękne i mądre zwierzęta. Warto o nie dbać. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe pasze dla koni, a także dodatki paszowe i smakołyki, dzięki którym Państwa zwierzęta będą doskonale odżywione. Dzięki temu będą również piękne i zdrowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej, atrakcyjnej cenowo, oferty!

Philippus Wojciech Łamasz
Siedziba:
Główna 46, 51-180 Psary,
dolnośląskie
Tel.: +48 53 777 76 78
http://provender.pl
format kml
akcesoria dla zwierząt

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji i hodowli zwierząt gospodarskich oraz rolniczych. w naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi pastuchy elektryczne, poidła, kuwety, jak również sprzęt do korekcji racic, czy też dozowniki leków. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Firma Handlowo Usługowa IDEAL
Siedziba:
Międzybłocie 43b, 77-400 Złotów,
wielkopolskie
Tel.: +48 67 265 39 55
http://www.zootechnika.sklep.pl
format kml
Karmy suche dla psów

Przedsiębiorstwo Animal Service zapewnia najlepsze karmy suche dla psów, w tym na przykład produkty holistyczne, specjalistyczne, suplementy diety, organiczne i inne. Jesteśmy pewni, iż oferta przedstawiona na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu, to najlepsze rozwiązanie, w wyniku którego zdobędą Państwo produkty najwyższej jakości!

Animal Service
Siedziba:
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki,
mazowieckie
Tel.: +48 22 751 28 76
http://www.e-karma.pl
format kml
animalcity.pl

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu zoologicznego Animal City, który prowadzi sprzedaż najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno karmy, jak i klatki, posłania i liczne akcesoria dla psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz innych milusińskich.

AnimalCity.pl Filip Mikołajczyk
Siedziba:
Aleja Piłsudskiego 11/38, 43-100 Tychy,
śląskie
Tel.: +48 72 299 01 06
http://animalcity.pl
format kml
Lecznica dla zwierząt Łódź

W naszej klinice to Twój pupil stawiany jest na pierwszym miejscu. Vet-Med to lecznica dla zwierząt w Łodzi, w której wykonujemy zabiegi i operacje, sprawdzamy stan zdrowia, a także obieramy metody leczenia schorzeń. Ponadto oferujemy także szereg usług z zakresu ginekologii i położnictwa psów i kotów.

Vet-Med Daria Kostrzewa Jagielska
Siedziba:
Bratysławska 15a, 94-040 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 42 207 40 46
http://www.vet-med-lodz.pl
format kml
Adiuwanty

W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim niezwykle skuteczne płynne nawozy dolistne wspomagające wzrost takich roślin jak kukurydza, ziemniaki, czy też wiele odmian zbóż, w tym jęczmienia, pszenicy bądź owsa. Oferowane przez nas adiuwanty uzupełniają niedobory wielu minerałów oraz mikroelementów, a także chronią rośliny przed chorobami i szkodnikami. Sprzedajemy produkty tylko legalnego pochodzenia.

​UPL Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Stawki 40, 01-040 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 434 00 90
http://www.upl-ltd.com
format kml
Lampiony dekoracyjne

Każda impreza dziecięca będzie ciekawsza, gdy zadbamy o jej odpowiednią oprawę. Polecamy rozmaite akcesoria urodzinowe: papierowe czapeczki, rozwijane gwizdki z medalionami (lub bez), lampiony dekoracyjne, trąbki wydające śmieszne dźwięki. Największą popularnością cieszą się czapeczki z wizerunkiem Aut i Kubusia Puchatka.

RAOL
Siedziba:
Kopernika 13, 95-015 Głowno,
łódzkie
Tel.: +48 42 298 76 24
http://www.urodzinowo.com
format kml
Samochód na akumulator

Sklep z zabawkami Mazak. Bez względu na to czy Twojemu dziecku marzy się koń na biegunach, samochód na akumulator, dom dla lalek czy tor rajdowy. Dzięki naszej bogatej ofercie i błyskawicznej wysyłce, Państwa pociecha może cieszyć się swoimi nowymi zabawkami nawet na drugi dzień od złożenia zamówienia. Wiemy jak bardzo dzieci się niecierpliwią!

Firma Handlowa LEAN Andrzej Leśniewski
Siedziba:
Oświatowa 44, 42-400 Zawiercie,
śląskie
Tel.: +48 88 487 77 00
http://leantoys.pl
format kml
Imprezy integracyjne Poznań

Do wyjazdu na wieczory tematyczne czy imprezy integracyjne, paintball w Poznaniu jest idealną bazą. Na terenie całego regionu znajdują się tereny, które niezwykle dobrze nadają się do rozgrywek. Wielkopolska jest bowiem terenem pagórkowatym i zróżnicowanym, dlatego takie walki będą bardziej ekscytujące, niż miałyby się rozgrywać na płaskim, otwartym terenie. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Wielkiej Spluwy.

Wielka Spluwa
Siedziba:
Podgórze 28, 60-101 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 66 349 06 55
http://wielkaspluwa.pl
format kml
Imprezy dla firm

Imprezy integracyjne dla firm, Warszawa i pozostała część Polski, są popularnym sposobem na zabawę firmową. Naprawdę nie ma się czemu dziwić. Sytuacja na pewno do różowych nie należy. Dlatego tak ważne są imprezy integracyjne dla firm, gdyż ceniona jest teraz elastyczność i gotowość do niesłychanych wrażeń. Musi być na nie obecnie gotowa każda agencja reklamowa oferująca imprezy integracyjne dla firm. Wrocław, jak i inne miasta są w dobrej kondycji, stąd tak szeroka oferta. Zapraszamy na naszą stronę.

Expedition
Siedziba:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 50 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©