Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rolnictwo, zwierzęta

Budowa biogazowni - http://www.fambud.eu

Rolnictwo w Polsce już nie jest zaściankowe. Na polskiej wsi można coraz częściej dostrzec nowoczesną technologię, a budowa biogazowni czyli instalacji służącej do wytworzenia odnawialnych źródeł energii z odchodów zwierzęcych i organicznych odpadów, budowa budynków rolniczych oraz budowa magazynów są na porządku dziennym.

Fambud
Siedziba:
ul. Mszczonowska 73, 96-100 Skierniewice,
woj. Łódzkie
Tel.: +48 46 833 38 02
http://www.fambud.eu
format kml
Pottinger - http://www.kunert.com.pl/

Profesjonalne maszyny rolnicze Pottinger bez wątpienia zyskają zainteresowanie wszystkich zwolenników nowoczesnych i wydajnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że ich skuteczne i długotrwałe działanie zapewni nabywcom 100% satysfakcji. Jeżeli więc chcesz otrzymać sprzęty najlepsze w swoim rodzaju - Pottinger to marka, która odpowie na Twoje potrzeby.

Kunert
Siedziba:
ul. Poladowo 70, Śmigiel 64-030,
woj. Wielkopolskie
Tel.: +48 65 518 97 22
http://www.kunert.com.pl
format kml
Weterynaria Kraków

Dziedziną, która ma za zadanie leczyć zwierzęta jest weterynaria. Kraków to miasto, w którym znajduje się na gabinet weterynaryjny. To tutaj przyjmujemy zwierzęta potrzebujące specjalistycznej pomocy. Zapewniamy odpowiednie warunki sanitarne, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!


Siedziba:
ul. , ,
woj.
Tel.: +48
http://luxvet24.pl
format kml
http://www.agrii.pl/rodzaje-produktow/srodki-ochrony-roslin

Jeżeli interesującą Państwa grupą produktów są chwastobójcze środki ochrony roślin - Agrii to marka, która nie z pewnością Was nie rozczaruje. Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty powstają na bazie zaawansowanych i opracowanych z niezwykłą starannością receptur, które powstawały w naszych laboratoriach przez wiele lat.

Agrii Polska sp. z o.o.
Siedziba:
Obornicka 233, 60-650 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 842 94 66
http://www.agrii.pl
format kml
Pasze dla koni

Konie to piękne i mądre zwierzęta. Warto o nie dbać. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe pasze dla koni, a także dodatki paszowe i smakołyki, dzięki którym Państwa zwierzęta będą doskonale odżywione. Dzięki temu będą również piękne i zdrowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej, atrakcyjnej cenowo, oferty!

Provender Ewa Łamasz
Siedziba:
ul. Główna 46, 51-188 Psary,
woj. Dolnośląskie
Tel.: +48 53 777 76 78
http://provender.pl
format kml
http://www.mmiur.com/

Aby prace przy wszelkiego rodzaju uprawach szły sprawnie, należy zadbać o dobrej jakości sprzęt rolniczy. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, tworząc tego typu urządzenia i odpowiednie części zamienne. Oferujemy sprzedaż i serwis między innymi kombajnów czy rozdrabniaczy słomy. Zapewniamy też mniejsze elementy, takie jak obrotnice do przyczep lub podajniki ślimakowe uniwersalne dla wielu typów zadań.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Siedziba:
ul. Przemysłowa 38, 62-100 Wągrowiec,
woj. wielkopolskie
Tel.: +48 67 262 24 00
http://www.mmiur.com
format kml
http://zootechnika.sklep.pl/

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji i hodowli zwierząt gospodarskich oraz rolniczych. w naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi pastuchy elektryczne, poidła, kuwety, jak również sprzęt do korekcji racic, czy też dozowniki leków. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Firma Handlowo Usługowa IDEAL
Siedziba:
Międzybłocie 43b, 77-400 Złotów,
wielkopolskie
Tel.: +48 67 265 39 55
http://www.zootechnika.sklep.pl
format kml
Siewnik Gardena

Nowoczesny, sprawny i funkcjonalny - taki właśnie jest siewnik Gardena, jaki oferujemy naszym wymagającym klientom. Jeżeli chcesz otrzymać sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, którego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia, znajdziesz go właśnie u nas. Nasz produkt jest najlepszy w swoim rodzaju, o czym przekonało się już wielu zadowolonych nabywców.

EKOOS Centrum Nawadniania
Siedziba:
Świerczewska 5, 71-066 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel.: +48 60 546 05 53
http://www.centrumnawadniania.com
format kml
Karmy suche dla psów

Przedsiębiorstwo Animal Service zapewnia najlepsze karmy suche dla psów, w tym na przykład produkty holistyczne, specjalistyczne, suplementy diety, organiczne i inne. Jesteśmy pewni, iż oferta przedstawiona na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu, to najlepsze rozwiązanie, w wyniku którego zdobędą Państwo produkty najwyższej jakości!

Animal Service
Siedziba:
ul. Zachodnia 38, 05-092 Łomianki,
woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 751 28 76
http://www.e-karma.pl
format kml
www.agromapa.com/badanie-gleby.html

Jeżeli zastanawiają się państwo jak zwiększyć płodność posiadanych ziem i sprawić, aby wydawały one więcej plonów, proponujemy sięgnąć po sprawdzoną i bezpieczną dla środowiska metodę, jaką jest badanie gleby. To pierwszy krok, którego celem jest określenie dokładnego składu mikroelementów i makroelementów.

Agro Mapa Polska
Siedziba:
ul. Osówiec 85, 86-014 Sicienko,
woj. wielkopolskie
Tel.: +48 69 136 22 19
http://www.agromapa.com
format kml
Horizont Rolos Sp. z o.o.

Z nami dokonasz właściwej oceny skuteczności zastosowania ogrodzenia elektrycznego. Zachowanie odpowiedniego napięcia jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia wypasanych zwierząt. Instalację taką założysz samodzielnie bez najmniejszego problemu. Jesteśmy o tym przekonani.

Horizont Rolos Sp. z o.o.
Siedziba:
Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
Mazowieckie
Tel.: +48 29 742 33 39
http://www.horizont.com.pl
format kml
animalcity.pl

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu zoologicznego Animal City, który prowadzi sprzedaż najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno karmy, jak i klatki, posłania i liczne akcesoria dla psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz innych milusińskich.

AnimalCity.pl Filip Mikołajczyk
Siedziba:
Aleja Piłsudskiego 11/38, 43-100 Tychy,
śląskie
Tel.: +48 72 299 01 06
http://animalcity.pl
format kml
sklep.sizalnet.pl - budki i lęgowiska

Dla opierzonych przyjaciół znajdziesz w naszym sklepie internetowym pełne wyposażenie. Posiadamy bezpieczne i komfortowe budki lęgowe, funkcjonalne klatki, estetyczne karmidła i pojemne poidła, naturalne karmy z dodatkiem witamin i minerałów, zabawki, znakówki, przysmaki, zestawy do pielęgnacji i higieny.

Sizal-net Monika Sudrawska
Siedziba:
Orzechowa 7, 86-031 Osielsko,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 79 283 50 33
http://sklep.sizalnet.pl
format kml
sgariboldi.pl

Paszowozy firmy Sgariboldi pozwalają usprawnić pracę w gospodarstwach hodowlanych. Dzięki nim nie będą Państwo musieli samodzielnie karmić zwierząt. Państwa czynności ograniczą się do nadzorowania procesu karmienia. Dostępne w naszej ofercie wozy paszowe są wytrzymałe i nie stwarzają żadnego niebezpieczeństwa dla zwierząt hodowlanych. Serdecznie Polecamy.

Agro-Partner Paweł Kaczmarek
Siedziba:
Perzów 60, 63-642 Perzów,
wielkopolskie
Tel.: +48 88 057 99 26
http://www.sgariboldi.pl
format kml
www.semag.pl : Kostka gumowa

Przedsiębiorstwo SEMAG oferuje między innymi różnego rodzaju kostki gumowe oraz wykładziny hodowlane do stajni czy obór. Pozwalają one stworzyć miękką i przyjazną dla zwierząt nawierzchnię, o wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne, a przy tym są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Semag
Siedziba:
Księdza Pawła Janika 4, 41-800 Zabrze,
śląskie
Tel.: +48 32 376 37 80
http://www.semag.pl
format kml
Weterynarz - Kraków

Jeżeli Twój ukochany psiak wymaga leczenia przeciwko pasożytom lub nieznośne zachowanie kota sprawiło, że poszukujesz porady behawioralnej, zgłoś się do naszej kliniki Lupus w Krakowie. Przyjmuje tutaj weterynarz zajmujący się zarówno profilaktyką, jak i badaniami, poradami, chirurgią miękką i stomatologią.

Przychodnia weterynaryjna \"Lupus\"
Siedziba:
Winnicka 40, 30-394 Kraków,
dolnośląskie
Tel.: +48 12 307 05 98
http://www.lupusvet.pl
format kml
Pasza dla koni

W naszym asortymencie udostępniamy Państwu wysokiej jakości trociny dla koni. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich zwierząt! Świeża ściółka, którą proponujemy, dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty artykułów dla zwierząt, takich jak konie czy zwierzęta hodowlane.

PHU Stefanidis
Siedziba:
Paprotna 8, 51-117 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 71 725 57 77
http://pasze.sklep.pl
format kml
Nowoczesne nawozy fosforowe

Ekologiczne nawozy fosforowe wpisują się w trend ekologicznych upraw i wykorzystywania jedynie ekologicznych nawozów. Dlatego też nasi klienci mogą zakupić w naszym sklepie także inne środki wspierające uprawę zbóż. Zachęcamy do pobrania naszego katalogu, w którym znajdują się szczegóły dotyczące naszej oferty.

FoliQ
Siedziba:
Wierzbowa 7, 05-870 Błonie,
mazowieckie
Tel.: +48 22 725 38 93
http://foliq.pl
format kml
http://www.mojeplony.pl/ - Cena pszenżyta

Przejmij kontrolę nad swoimi zyskami i już teraz załóż konto na portalu przygotowanym przez firmę Proagri. Prowadzisz gospodarstwo rolne i zajmujesz się uprawą ziemi? Strona MojePlony to miejsce, gdzie możesz na bieżąco sprawdzać jaka jest giełdowa cena pszenżyta, owsa, jęczmienia czy innych gatunków zbóż. Zapraszamy na naszą stronę.

PROAGRI SP Z O O
Siedziba:
Kolejowa 6, 56-420 Bierutów,
dolnośląskie
Tel.: +48 71 567 40 40
http://www.mojeplony.pl
format kml
Lecznica dla zwierząt Łódź

W naszej klinice to Twój pupil stawiany jest na pierwszym miejscu. Vet-Med to lecznica dla zwierząt w Łodzi, w której wykonujemy zabiegi i operacje, sprawdzamy stan zdrowia, a także obieramy metody leczenia schorzeń. Ponadto oferujemy także szereg usług z zakresu ginekologii i położnictwa psów i kotów.

Vet-Med Daria Kostrzewa Jagielska
Siedziba:
Bratysławska 15a, 94-040 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 42 207 40 46
http://www.vet-med-lodz.pl
format kml
Silosy paszowe jako wyposażenie gospodarstw

W firmie Gremur Agro oferujemy funkcjonalne silosy paszowe i rozbudowane linie transportowania karmy dla zwierząt hodowlanych. Jesteśmy uznanym dystrybutorem rozwiązań dla hodowców drobiu. Nasze systemy pozwalają zaoszczędzić czas, energię, a także paszę, która podawana jest zwierzętom bardziej efektywnie.

Gremur Agro
Siedziba:
Czereśniowa 8, 62-095 Murowana Goślina,
wielkopolskie
Tel.: +48 78 136 72 37
http://www.gremuragro.pl
format kml
http://sklep.prs-poland.com.pl/2-agrotkaniny

Zapraszamy do skorzystania z oferty produktowej naszego sklepu internetowego, gdzie znajduje się w atrakcyjnych cenach agrotkanina, jaka wykorzystywana jest w licznych obszarach, jak na przykład prywatne ogrody czy działki naszych klientów, gdzie zapewnia danym uprawom odpowiednią ochronę. Życzymy udanych zakupów.

PRS Trade Poland Sp.z.o.o Sp.K
Siedziba:
Toruńska 134, 62-600 Koło,
wielkopolskie
Tel.: +48 63 261 69 83
http://sklep.prs-poland.com.pl
format kml
http://arysta.pl: Adiuwanty

W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim niezwykle skuteczne płynne nawozy dolistne wspomagające wzrost takich roślin jak kukurydza, ziemniaki, czy też wiele odmian zbóż, w tym jęczmienia, pszenicy bądź owsa. Oferowane przez nas adiuwanty uzupełniają niedobory wielu minerałów oraz mikroelementów, a także chronią rośliny przed chorobami i szkodnikami. Sprzedajemy produkty tylko legalnego pochodzenia.

Arysta LifeScience Polska Sp z o. o.
Siedziba:
Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 866 41 80
http://www.arysta.pl
format kml
Deszczownia szpulowa - NDS

W naszej ofercie znajduje się także deszczownia szpulowa, która pozwala na odpowiednie nawadnianie wybranych przez Państwa terenów. Najważniejszym parametrem pod względem, którego powinna zostać przez Państwa dobrana odpowiednia deszczownia szpulowa jest jej wydajność, a więc wielkość obszaru, jaki może nawadniać.

NDS PROJEKT SP Z O O
Siedziba:
Jesionowa 5, 64-320 Dakowy Suche,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 814 03 98
http://nawadnianie.com
format kml
http://www.skleppgr.pl/

Sklep Rolnex powstał po to, aby mogli mieć państwo stały dostęp (także za pośrednictwem Internetu) do najnowszych rozwiązań z branży rolniczej. Do państwa dyspozycji oddajemy nie tylko profesjonalne ciągniki i inne maszyny, ale również cały asortyment części do maszyn rolniczych. Z przyjemnością służymy także radą.

Rolnex Hurt Detal Anna Reszka
Siedziba:
Lubelska 94a, 21-100 Lubartów,
lubelskie
Tel.: +48 81 854 29 22
http://www.skleppgr.pl
format kml
Projekty chlewni

Biuro inżynierskie oferuje projekty chlewni, tuczarni, kurników i innych obiektów inwentarskich. Planujemy budowę z uwzględnieniem wszelkich norm sanitarnych i dbałością o bezpieczeństwo ludzi, zwierząt i otoczenia. Przygotowujemy dokumentację o pozwolenia od urzędu ochrony środowiska, na przykład na emisję gazów.

Agro-Projekty S.C.
Siedziba:
Koronowska 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 388 17 25
http://agro-projekty.pl
format kml
Trutka na szczury, myszy - Rat Control granulat

Gryzonie, które pojawiają się w ogrodzie lub domu, mogą wyrządzić bardzo duże szkody. Myszy lubią przegryzać kable i podjadać ziarno z worków. Trutki na szczury skutecznie tępią wszystkie gryzonie, a te pochodzące od producenta Target, są bezpieczne do stosowania. Chroń bliskich przed zarazkami od szczurów.

Target S.A.
Siedziba:
Przemysłowa 5, 84-110 Kartoszyno,
pomorskie
Tel.: +48 48 587 74 1090
http://www.target.com.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©