Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

specjaliści, rzemieślnicy

Zdjęcia ślubne

Zajrzyj na stronę http://krzysztofkawczynski.pl/ jeśli interesuje Cię fotograf ślubny z Wrocławia. Atrakcyjna oferta fotografii ślubnych wykonywanych zgodnie z indywidualnym zamówieniem Pary Młodej. Ciekawe momenty uchwycone na zdjęciach, które zostaną pamiątką na lata. Odnajdź w naszej ofercie coś dla siebie.

Małgorzata i Krzysztof Kawczyńscy
Siedziba:
Rajska 38, 54-028 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 60 541 17 47
http://kawczynscy.pl
format kml
Drzwi drewniane

Szanowni Państwo, w naszej wyjątkowej ofercie posiadamy wyjątkowe usługi związane z kompleksowym montażem okien - w tym jesteśmy specjalistami. Posiadamy wyjątkowych pracowników, którzy dokładnie wykonają dla Państwa stolarkę okienną - profesjonalne usługi i najlepsza cena na rynku - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nieświec Spółka Jawna
Siedziba:
Sporacka 53, 46-040 Krasiejów,
opolskie
Tel.: +48 77 465 14 12
http://www.nieswiec.pl
format kml
Osłony śmietnikowe

Nawet estetyczne i zadbane osiedla mają często problem z utrzymaniem czystości w okolicach kontenerów na odpadki. Modułowe osłony śmietnikowe, które konstruujemy, zamaskują wstydliwe pojemniki i zapobiegną rozsypywaniu się nieczystości. Dzięki zamykaniu na klucz, dostęp do pojemników będą mieć wyłącznie osoby do tego uprawnione.

Biosilesia Budowa Obiektów Małej Architektury Szymon Banasiak
Siedziba:
Malczewskiego 2/4, 41-902 Bytom,
śląskie
Tel.: +48 79 597 67 57
http://www.biosilesia.pl
format kml
Oczyszczalnia przydomowa

Oczyszczalnia ekologiczna to rozwiązanie, które coraz częściej jest wykorzystywane przez Polaków, którzy zauważają jego ekologiczność, ale też opłacalność. Brak możliwości podłączenia domu do sieci kanalizacyjnej oznacza konieczność znalezienia innego rozwiązania. Może to być tradycyjne szambo betonowe, ale też oczyszczalnia przydomowa. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne oczyszczalnie, które mogą być użytkowane przez wiele lat, zaś oczyszczona przez nie woda trafia do wód gruntowych.

PHU Monter
Siedziba:
Dzieci Warszawy 27B/11, 02-495 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 69 341 34 92
http://www.phumonter.pl
format kml
Pergole aluminiowe

Pergola to piękne urozmaicenie każdego ogrodu. Pnące się po takiej konstrukcji kwiaty i pnącza to wspaniała ozdoba. Może także skutecznie służyć jako ogrodzenie różnych części ogrodu. Proponujemy Państwu pergole o różnych kształtach i wykonane z wysokiej jakości drewna. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia i sprawnych zakupów.

Xcel
Siedziba:
Czereśniowa 58, 43-520 Chybie Zaborze,
śląskie
Tel.: +48 33 488 05 64
http://xcel.pl
format kml
Argelith

W ofercie naszej firmy znajdują się między innymi płytki podłogowe Argelith. Nasz produkt znajdzie zastosowanie w wielu branżach - na przykład spożywczej, farmaceutycznej czy nawet chemicznej. Do zalet naszych artykułów bez wątpienia można zaliczyć ich praktyczne zasadoodporne oraz kwasoodporne właściwości.

Kafra
Siedziba:
Przemysłowa 22, 85-758 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 345 34 96
http://www.kafra.com.pl
format kml
Certyfikaty, świadectwa i audyty Energetyczne

Świadczymy wsparcie, przy wykonywaniu projektów budowlanych, konstrukcyjnych i architektonicznych, a także tworzenie instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Powierzając nam realizację inwestycji zyskują Państwo kompleksowe wsparcie, w tym także certyfikaty, świadectwa i audyty Energetyczne, wymagane podczas realizacji przedsięwzięcia.

JK-Projekt Kajetan Jakszycki
Siedziba:
Marcina Borelowskiego 20, 51-678 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 60 038 98 60
http://jk-projekt.pl
format kml
daszki kominowe

Specjalizujemy się w branży kominiarskiej. Nasz sklep to firma, której państwo potrzebujecie, aby unowocześnić swoje systemy odprowadzania spalin. Zachęcamy do wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia. W bogatym asortymencie umieściliśmy gotowe rozwiązania, które pozwolą zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo funkcjonowania starszych modeli instalacji. Proponujemy m.in. wkłady ceramiczne, nasady lub daszki kominowe. Dysponujemy również akcesoriami, które umożliwią podłączenie dodatkowych urządzeń do systemów kominowych.

KominyPolska.PL
Siedziba:
Nyska 59-61, 50-505 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 51 494 75 41
http://kominypolska.pl
format kml
Inwestycje deweloperskie Maślice

Chcielibyście Państwo zamieszkać w nowoczesnym budynku wyposażonym we wszelkie niezbędne funkcjonalności i usytuowanym w spokojnej okolicy? W zakresie działalności firmy Omega Buildings przygotowaliśmy inwestycję, w obrębie której proponujemy Państwu mieszkania na sprzedaż na terenie Maślin. Osada Kolorowa to bardzo dużo dostępnych lokali w korzystnych cenach. Polecamy!

Omega Buildings Sp. z o.o. sp. k.
Siedziba:
Bolesława Ulanowskiego 2/4/17, 53-144 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 69 042 41 42
http://www.omegabuildings.pl
format kml
Falownik - inwerter

Mechanizmem, który pozwala zmienić prąd stały na przemienny poprzez zmianę jego częstotliwości jest falownik. Używany jest on do regulowania prędkości silników elektrycznych, w związku z czym może być zastosowany w wielu urządzeniach związanych z naszym codziennym funkcjonowaniem. Reguluje na przykład działanie urządzeń AGD. Dlatego też w razie awarii należy wymienić instalację.

Solar-time sp. z o.o
Siedziba:
Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 73 338 38 39
http://solar-time.pl
format kml
JUSTGARDEN - projektowanie ogrodów

Jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje znakomite projektowanie ogrodów działkowych na terenie Warszawy. Projekty zieleni, które tworzymy, to zapierające dech w piersiach rozwiązania, które pozwolą Państwu cieszyć się urokami naturalnego otoczenia. Zmieniamy rzeczywistość na lepsze. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Serdecznie zapraszamy na do zapoznania się z pięknymi realizacjami zielenie. Wejdź na naszą stronę i sprawdź galerie. JUSTGARDEN działa na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy.

JUSTGARDEN Justyna Szwarska
Siedziba:
Armii Krajowej 10, 05-075 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 50 233 97 53
http://www.justgarden.pl
format kml
Złącza ciesielskie

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości złącz ciesielskich, okuć, płytek perforowanych, kątowników i łączników rożnego typu, wykonanych z ocynkowanej ogniowo lub metodą galwanizowaną blachy stalowej, odpornej na korozję i uszkodzenia. Proponowane przez nas elementy wyróżniają się łatwością montażu oraz stabilnością, sztywnością i solidnością tworzonej konstrukcji, Doskonale sprawdzają się jako połączenia różnych elementów drewnianych, a także drewna z betonem i innymi tworzywami konstrukcyjnymi.

Techniki Zamocowań Jan Kurleto
Siedziba:
Św. Stanisława 53, 32-040 Świątniki Górne,
małopolskie
Tel.: +48 12 256 52 25
http://www.technikizamocowan.pl
format kml
Grzejniki dekoracyjne Warszawa

Grzejniki łazienkowe dostępne w naszej ofercie to produkty z najwyższej półki, charakteryzujące się ciekawym designem i wyjątkowymi właściwościami grzewczymi. Jesteśmy przekonani, że dzięki wybraniu naszych produktów Państwa łazienka zyska nie tylko odpowiednią temperaturę, ale również interesujący wygląd.

ANB Sp. z o.o. Sp. K.
Siedziba:
Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 22 879 89 21
http://technikadesign.pl
format kml
Drzwi stalowe zewnętrzne

Podstawą każdego pomieszczenia i budynku jest odpowiednio dobrana stolarka otworowa. W ofercie naszej firmy znajdują się drzwi stalowe zewnętrzne, a także przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Produkty wykonane są z solidnych materiałów i najczęściej znajdują zastosowanie jako wejście do banku, więzienia czy innego obiektu przemysłowego.

DONIMET s.c.
Siedziba:
Gośniewska 43, 05-660 Warka,
mazowieckie
Tel.: +48 48 670 20 40
http://www.donimet.com.pl
format kml
dachy zielone płaskie

Lubisz otoczenie natury, a wszechobecne zabudowania sprawiają, że czujesz się przytłoczony? Znaleźliśmy na to rozwiązanie! Oferujemy Tobie dachy zielone płaskie, które sprawią, że wniesiesz odrobinę świeżego powietrza do miasta. Zabuduj swój dach zielenią i spraw, żebyś czuł się w swoim domu komfortowo.

Bauder Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Kutrzeby 16 G lok. 141, 61-719 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 885 79 00
http://www.bauder.pl
format kml
Styropian wodoodporny

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu budowlanego. Proponujemy niezbędny w tego typu pracach styropian wodoodporny. Płyty wykonane są z polistyrenu i polecane są do izolacji nawet silnie wilgotnych pomieszczeń, piwnic czy tarasów. Dostępne są grubości płyt od 10 do 3000mm o dowolnym typie krawędzi.

Dombud S.C.
Siedziba:
Katowicka 8a, 41-100 Siemianowice Śląskie,
śląskie
Tel.: +48 32 220 37 74
http://dombud.eu
format kml
Koleba do wózka widłowego

Przedsiębiorstwo oferuje kontenery, które mogą przydać się na placu budowy. Służą one do przechowywania tworzyw sypkich, takich jak piasek lub gruz. Możliwe jest także użycie spawanego modelu, który gwarantuje przechowywanie cieczy. Dobrym rozwiązaniem jest też koleba do wózka widłowego, którą łatwo przetransportować.

Centrum Serwisowe Wózków i Maszyn CSWiM
Siedziba:
Warszawska 305/307, 42-209 Częstochowa,
śląskie
Tel.: +48 66 434 11 43
http://pojemniki-samowyladowcze.pl
format kml
Posadzki przemysłowe

Polecamy Państwu nasze posadzki przemysłowe! Cena odpowiada wymaganiom zlecenia, jakie mamy dla Państwa wykonać. Posadzki przemysłowe i cena zaprezentowane zostały na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przybliżą Państwu szczegóły odnośnie naszych posadzek.

MD Projekt Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.
Siedziba:
Królewiecka 215, 82-300 Elbląg,
warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 55 233 12 27
http://www.mdprojekt.pl
format kml
Rękawice robocze bhp

Czy wiesz po co stosuje się rękawice robocze BHP? Jeżeli nie, to niezwłocznie powinieneś uzupełnić braki w swojej wiedzy. Odpowiednio dobrane rękawice ochronne mogą przyczynić się do zwiększenia wydajności pracownika, a także zapewnić im odpowiednią ochronę. Jeżeli chciałbyś zakupić takie rękawice, to powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową. Zapraszamy!

New Star Capital Sp. z o.o.
Siedziba:
Bukowa 17, 96-500 Sochaczew,
mazowieckie
Tel.: +48 60 864 12 52
http://bhpstar.pl
format kml
Nowe mieszkania Bydgoszcz

Dzięki OGBUD będą Państwo mogli odszukać wyjątkowe nowe mieszkania. Bydgoszcz to miasto, które jest objęte naszą działalnością. Zapewniamy, że dzięki nam będą Państwo mogli znaleźć swoje wymarzone cztery kąty i zatroszczyć się o swoją przyszłość. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam będą Państwo mogli wprowadzić do swojego mieszkania wyjątkową jakość, nowoczesność i efektowność. Nasza pomoc może okazać się nieodzowna przy wyborze danej nieruchomości dlatego też serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Bydgoskie przedsiębiorstwo budownictwa ogólnego OGBUD Sp. z o.o.
Siedziba:
Jagiellońska 36A/U1, 85-097 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 028 33 98
http://ogbud.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©