Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rekreacja, rozrywka, sport

Metalowe miejsca zabaw

Witamy w firmie Prometeusz. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem metalowych i drewnianych placów zabaw oraz piankowych klocków do zabawy w sali. Nasze urządzenia są solidne i trwale zakotwiczone w podłożu. Do malowania używamy farb i lakierów bezpiecznych dla środowiska. Polecamy stalowe zjeżdżalnie, karuzele, huśtawki.

Prometeusz Cezary Krakowski
Siedziba:
Topolowa 23, 95-200 Pabianice,
łódzkie
Tel.: +48 42 227 09 92
http://www.dzieciecy-swiat.com.pl
format kml
Serwis rowerowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego dla amatorów, ale również dla profesjonalistów. Posiadamy szeroki wybór jednośladów najlepszych producentów, takich jak Giant, Trek, Unibike oraz Merida. W naszej ofercie mamy kolarzówki, damki oraz modele górskie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Prowadzimy również serwis rowerowy, w którym wymienimy i naprawimy zepsute części.

ROWMIX F.H.U.
Siedziba:
Mogilska 99, 31-571 Kraków,
małopolskie
Tel.: +48 12 384 82 35
http://rowmix.com.pl
format kml
skok ze spadochronem cena

Doskonale sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla fana adrenaliny i mocnych emocji. Cena za skok ze spadochronem wynosi w zależności od pakietu 950 lub 700 złotych. Każda z nich obejmuje krótkie szkolenie, specjalny kombinezon, ubezpieczenie, dyplom, a także kupon rabatowy, który możesz wykorzystać lub komuś podarować.

SkyKrawiec s.c.
Siedziba:
Wandy 19, 65-095 Zielona Góra,
lubuskie
Tel.: +48 60 198 69 97
http://www.skykrawiec.pl
format kml
Wyprawy skiturowe

Niebanalnym sposobem na narciarskie wakacje są organizowane przez nasze biuro podróży wyprawy skiturowe. Są to zimowe wycieczki w góry, które różnią się od tradycyjnego narciarstwa zjazdowego. Podczas takiego wyjazdu, będziemy wspinać się, zjeżdżać i biegać po górach na specjalnych nartach przystosowanych do uniwersalnego użytku.

Sports Travel Tomasz Knapik
Siedziba:
Świerkowa 26, 43-370 Szczyrk,
śląskie
Tel.: +48 69 128 00 22
http://sportstravel.pl
format kml
Kurs na ratownika

Dla osób chcących czuwać nad bezpieczeństwem nad basenami czy też wszelkiego rodzaju kąpieliskami oferujemy profesjonalny kurs na ratownika. Zapewniamy kompleksowe przeszkolenie z zakresu przepisów, jak i pierwszej pomocy przedmedycznej. Bazujemy nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale także na własnych doświadczeniach, którymi chętnie się dzielimy.

Bielsko-Bialska Szkoła Pływania S.C Grzegorz Wilczek, Bartłomiej Czaja, Arkadiusz Dunat
Siedziba:
Poniatowskiego 4a/17, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel.: +48 60 920 93 39
http://bbsp.pl
format kml
Program ćwiczeń w domu

Zależy Ci na tym, aby popracować nad swoją sylwetką i zapewnić sobie doskonały wygląd? A może ważna jest dla Ciebie możliwość zbudowania tkanki mięśniowej lub popracowania nad kondycją? W każdym z tych przypadków moje plany treningowe pomogą Ci w realizacji celu! U nas znajdziecie zarówno programy mające na celu utratę tkanki tłuszczowej, jak również te na masę, dzięki czemu będziecie mogli dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Posiadamy zarówno zestawy ćwiczeń dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.

Burn It!
Siedziba:
Czerwonych Maków 24/1, 05-500 Nowa Wola,
mazowieckie
Tel.: +48
http://burn-it.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©