Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

rekreacja, rozrywka, sport

wędkarstwo morskie Władysławowo

Wybierz fantastyczne wyprawy na kutrze Nereida! Wędkarstwo morskie we Władysławowie to nasza codzienność - oferujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy zatem wszystkich do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. To gwarancja świetnej zabawy oraz niezapomnianych przeżyć!

PH-U NEREIDA
Siedziba:
Sterowa 10/9, 84-120 Władysławowo,
Pomorskie
Tel.: +48 50 666 60 14
http://www.polowy-wladyslawowo.pl
format kml
Metalowe miejsca zabaw

Witamy w firmie Prometeusz. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem metalowych i drewnianych placów zabaw oraz piankowych klocków do zabawy w sali. Nasze urządzenia są solidne i trwale zakotwiczone w podłożu. Do malowania używamy farb i lakierów bezpiecznych dla środowiska. Polecamy stalowe zjeżdżalnie, karuzele, huśtawki.

Prometeusz Cezary Krakowski
Siedziba:
Topolowa 23, 95-200 Pabianice,
łódzkie
Tel.: +48 42 227 09 92
http://www.dzieciecy-swiat.com.pl
format kml
Tarcze treningowe

Obecność naszych tarcz treningowych podczas wykonywania ćwiczeń pozwoli usprawnić reakcje na atak oraz ruchy wykonywane przez przeciwnika. Jest to niezbędne w trakcie doskonalenie umiejętności w sztukach walki. Wszystkie nasze akcesoria wykonane zostały z takich materiałów, które nawet pod wpływem intensywnej eksploatacji zachowają swoją trwałość.

Sklep Shogun
Siedziba:
ks. Jana Hanowskiego 5 lok. 1, 10-515 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 89 527 05 62
http://www.sklepshogun.pl
format kml
Samoobrona Wrocław

Jeżeli szukasz zajęć które pozwolą Ci czuć się pewnie w każdym momencie i sprawią, że nie będziesz dłużej bać się podejmować różnych wyzwań, to skorzystaj z oferty zajęć oferowanych przez wrocławską Akademię Saggita. Samoobrona jest bardzo ważnym elementem treningu, gdyż pozwala przede wszystkim wzmocnić się mentalnie.

Akademia Obrony Saggita
Siedziba:
Worcella 3, 50-448 Wrocław,
dolnośląskie
Tel.: +48 51 093 04 60
http://www.kravmaga-wroclaw.pl
format kml
Rowery elektryczne

Jedna z najbogatszych ofert na rowery elektryczne znajduje się na stronie sklepu TrybEco. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych dla których zjazdy górskie czy miejska jazda to sposób na spędzenia wolnego czasu. Jednoślady z naszej oferty cechuje duża wytrzymałość i niezawodność przez długie lata. Serdecznie zachęcamy do poznania pełnej oferty naszego sklepu i kontaktu z doradcom.

TrybEco
Siedziba:
Legionów 106, 90-764 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 42 250 26 00
http://www.trybeco.com
format kml
Skydiving

Wszystkim, którzy marzą o przygodzie życia polecamy skydiving. To rodzaj sportu ekstremalnego, w którym skoczkowie spadochronowi wznoszą się samolotem na wysokość ponad 4000 metrów, a po oddaniu skoku wykonują różnego rodzaju figury akrobatyczne. Skok oddaje się oczywiście w towarzystwie doświadczonego instruktora.

Szkoła Spadochronowa SKOCZEK
Siedziba:
Lotników 1, 34-400 Nowy Targ,
małopolskie
Tel.: +48 50 106 10 98
http://www.skoczek.eu
format kml
Serwis rowerowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego dla amatorów, ale również dla profesjonalistów. Posiadamy szeroki wybór jednośladów najlepszych producentów, takich jak Giant, Trek, Unibike oraz Merida. W naszej ofercie mamy kolarzówki, damki oraz modele górskie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Prowadzimy również serwis rowerowy, w którym wymienimy i naprawimy zepsute części.

ROWMIX F.H.U.
Siedziba:
Mogilska 99, 31-571 Kraków,
małopolskie
Tel.: +48 12 384 82 35
http://www.rowmix.com.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©