Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

doradztwo, szkolenia

Prawnik z Chrzanowa

Kancelaria radcy prawnego z Chrzanowa posiada wymagane doświadczenie i kwalifikacje potrzebne, by móc świadczyć usługi najwyższych lotów. Mamy nadzieję, że nasz prawnik pomoże nie tylko mieszkańcom Chrzanowa, ale również wszystkim, którzy będą potrzebowali porady prawnej. Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych konsultacji.

Kancelaria Ryszard Stolarz
Siedziba:
Aleja Henryka 26, 32-500 Chrzanów,
małopolskie
Tel.: +48 32 753 86 10
http://www.kancelariars.pl
format kml
Trening osobisty Warszawa

Zdobądź się na wysiłek dzięki odpowiedniej i skutecznej motywacji. Zatrudnij naszego profesjonalnego trenera personalnego i realizuj swoje cele zgodnie z zamierzeniem. Z pomocą odpowiedniej perswazji, skutecznych technik i produktywnej konwersacji osiągnij zadowolenie z życia i rozwijaj się zgodnie z własnymi założeniami.

Dawid Woźniakowski
Siedziba:
Dembego 23a/49, 02-796 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 72 852 27 28
http://dawidwozniakowski.pl
format kml
edoradca.pl/oferta/dotacje-unijne

Już dziś możesz sprawić, że twoje przedsiębiorstwo wejdzie na kolejny poziom rozwoju! Wystarczy, że skorzystasz z usług firmy EDORADCA, która pomoże ci uzyskać nawet kilka milionów z funduszów unijnych. To właśnie oni przygotują niezbędną dokumentacją oraz wszelkie potrzebne w procesie fachowe ekspertyzy.

EDORADCA Sp. z o.o. S.K.A.
Siedziba:
Kubusia Puchatka 5/12, 83-110 Tczew,
pomorskie
Tel.: +48 58 530 02 22
http://edoradca.pl
format kml
Globes - szkolenia w zakresie BHP

Oferujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia w zakresie BHP, a także inne profesjonalne usługi. Oferujemy kompleksowe usługi BHP, takie jak tworzenie dokumentacji czy audyty BHP. Prowadzimy szkolenia w zakresie BHP - wstępne, okresowe i stanowiskowe. Naszą specjalnością są też systemy zarządzania BHP, a także koordynowanie działań BHP w trakcie procesów inwestycyjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowo atrakcyjnej i profesjonalnej oferty usług BHP!

Globes
Siedziba:
Wieczorynki 10, 60-193 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 661 03 29
http://www.globes.pl
format kml
Pomoce naukowe fizyka

Aby zachęcić uczniów do poznania procesu czy zjawiska, warto pokazać im to na interaktywnej planszy edukacyjnej. Kondensator czy elektroskop listkowy to niezwykle angażujące pomoce naukowe. Fizyka nie musi być nudna, jeśli za pomocą lampy plazmowej zademonstrujesz klasie wyładowania elektryczne. Ponadto, posiadamy zestawy zasilane energią solarną takie jak samochody czy podnośniki.

Szkoła Marzeń
Siedziba:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
Tel.: +48 60 246 85 85
http://www.szkola-marzen.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©