Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

doradztwo, szkolenia

Prawnik z Chrzanowa

Kancelaria radcy prawnego z Chrzanowa posiada wymagane doświadczenie i kwalifikacje potrzebne, by móc świadczyć usługi najwyższych lotów. Mamy nadzieję, że nasz prawnik pomoże nie tylko mieszkańcom Chrzanowa, ale również wszystkim, którzy będą potrzebowali porady prawnej. Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych konsultacji.

Kancelaria Ryszard Stolarz
Siedziba:
Aleja Henryka 26, 32-500 Chrzanów,
małopolskie
Tel.: +48 32 753 86 10
http://www.kancelariars.pl
format kml
Trening osobisty Warszawa

Zdobądź się na wysiłek dzięki odpowiedniej i skutecznej motywacji. Zatrudnij naszego profesjonalnego trenera personalnego i realizuj swoje cele zgodnie z zamierzeniem. Z pomocą odpowiedniej perswazji, skutecznych technik i produktywnej konwersacji osiągnij zadowolenie z życia i rozwijaj się zgodnie z własnymi założeniami.

Dawid Woźniakowski
Siedziba:
Dembego 23a/49, 02-796 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 72 852 27 28
http://dawidwozniakowski.pl
format kml
edoradca.pl/oferta/dotacje-unijne

Już dziś możesz sprawić, że twoje przedsiębiorstwo wejdzie na kolejny poziom rozwoju! Wystarczy, że skorzystasz z usług firmy EDORADCA, która pomoże ci uzyskać nawet kilka milionów z funduszów unijnych. To właśnie oni przygotują niezbędną dokumentacją oraz wszelkie potrzebne w procesie fachowe ekspertyzy.

EDORADCA Sp. z o.o. S.K.A.
Siedziba:
Kubusia Puchatka 5/12, 83-110 Tczew,
pomorskie
Tel.: +48 58 530 02 22
http://edoradca.pl
format kml
Globes - szkolenia w zakresie BHP

Oferujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia w zakresie BHP, a także inne profesjonalne usługi. Oferujemy kompleksowe usługi BHP, takie jak tworzenie dokumentacji czy audyty BHP. Prowadzimy szkolenia w zakresie BHP - wstępne, okresowe i stanowiskowe. Naszą specjalnością są też systemy zarządzania BHP, a także koordynowanie działań BHP w trakcie procesów inwestycyjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowo atrakcyjnej i profesjonalnej oferty usług BHP!

Globes
Siedziba:
Wieczorynki 10, 60-193 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 661 03 29
http://www.globes.pl
format kml
Business english kurs Warszawa

Prowadzenie rozrastającej się firmy, która zaczyna zdobywać klientów również poza granicami kraju to doskonała, chociaż nie jedyna motywacja do nauki języka obcego. Polecamy państwu nasze wykłady business english w Warszawie, które kierujemy do klientów firmowych, ponieważ doskonale znamy się na nauczaniu osób dorosłych i ambitnych. Do każdego klienta dostosowujemy indywidualnie metodę nauczania, dzięki czemu szybko zobaczycie państwo efekt swojej pracy. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów.

English Accelerator
Siedziba:
Zadumana 3/5, 02-206 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 60 541 75 51
http://www.englishaccelerator.pl
format kml
Leasing pracowników z Ukrainy

Sporządzanie umów, gwarancja zakwaterowania i wynagrodzenia, zapewnienie składek, rozliczeń VAT, badań i szkoleń - prowadzimy kompleksowy leasing pracowników z Ukrainy. Dbamy o interesy sprowadzanej przez nas kadry, ale także pracodawcy. Dzięki naszym usługom oszczędza on czas, koszta i ma gwarancję, że zatrudnia ambitne, gotowe do pracy osoby.

Folga Sp. z o.o.
Siedziba:
Oleska 99, 45-235 Opole,
opolskie
Tel.: +48 59 725 71 89
http://folga.com.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©