Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

doradztwo, szkolenia

Pomoce naukowe fizyka

Aby zachęcić uczniów do poznania procesu czy zjawiska, warto pokazać im to na interaktywnej planszy edukacyjnej. Kondensator czy elektroskop listkowy to niezwykle angażujące pomoce naukowe. Fizyka nie musi być nudna, jeśli za pomocą lampy plazmowej zademonstrujesz klasie wyładowania elektryczne. Ponadto, posiadamy zestawy zasilane energią solarną takie jak samochody czy podnośniki.

Szkoła Marzeń
Siedziba:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
Tel.: +48 60 246 85 85
http://www.szkola-marzen.pl
format kml
Tłumaczenia prawnicze cennik

Firma proponuje szeroki zakres, jeśli chodzi o tłumaczenia prawnicze. Cennik znajduje się na ich stronie, natomiast warto wiedzieć, ze stawki za przekład zależą od języka (np. angielski czy niemiecki przekład kosztuje mniej niż chorwacki lub arabski) i od rodzaju (przekład zwykły jest tańszy niż przysięgły).

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX
Siedziba:
Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 53 333 61 15
http://www.lynx.net.pl
format kml
szkolenia MS word

Ustawianie akapitów, wstawianie tabulatorów czy formatowanie akapitów może doprowadzić do szału nawet najbardziej zaawansowanego użytkownika komputera. Szkolenia MS Word pozwolą Ci nabyć potrzebne kompetencje do przygotowywania różnego rodzaju pism, a także opanować niezbędne umiejętności w zakresie obsługi komputera.

NT GROUP Sp. z o.o.
Siedziba:
Pomorska 65, 90-218 Łódź,
łódzkie
Tel.: +48 80 101 16 84
http://www.ntg.pl
format kml
Legalne zatrudnienie cudzoziemca

W momencie podjęcia decyzji o przyjęciu do pracy obcokrajowca, należy zająć się wieloma formalnościami. Legalne zatrudnienie cudzoziemca wiąże się ze składaniem różnych wniosków i dokumentów do urzędów. Nasza firma pomoże Ci w tym wszystkim. Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Siedziba:
Jodłowa 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki,
łódzkie
Tel.: +48 60 684 88 84
http://magellan-group.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©