Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

doradztwo, szkolenia

Tłumaczenia prawnicze cennik

Firma proponuje szeroki zakres, jeśli chodzi o tłumaczenia prawnicze. Cennik znajduje się na ich stronie, natomiast warto wiedzieć, ze stawki za przekład zależą od języka (np. angielski czy niemiecki przekład kosztuje mniej niż chorwacki lub arabski) i od rodzaju (przekład zwykły jest tańszy niż przysięgły).

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX
Siedziba:
Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 53 333 61 15
http://www.lynx.net.pl
format kml
Nawierzchnia bitumiczna

Przygotowanie nawierzchni przed układaniem warstwy SMA 16 JENA to kluczowy etap prac przygotowawczych. W przypadku większych nierówności konieczna jest warstwa wyrównawcza. Nawierzchnia musi być wolna od zanieczyszczeń. Uszkodzenia należy wypełnić mieszanką SMA 16 JENA, aby uzyskać solidną nawierzchnię bitumiczną.

BIURO INŻYNIERSKIE KRZYSZTOF BŁAŻEJOWSKI
Siedziba:
, ,
mazowieckie
Tel.: +48
http://www.sma16jena.pl
format kml
Kursy językowe Warszawa

Wybierając się w zagraniczną podróż nie zawsze będzie można dogadać się na migi i warto znać chociażby podstawy angielskiego. Kursy językowe, na które można zapisać się w naszej szkole są szansą na przyswojenie tej mowy i opanowanie zwrotów, które ułatwią porozumiewanie się z obcokrajowcami w niemal każdym zakątku świata. Warszawa to miejsce gdzie znajduje się nasza siedziba.

VENA Sp. z o.o.
Siedziba:
Turmoncka 10/52, 03-254 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 57 190 14 94
http://vena.edu.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©