Mistrzowski Katalog

najlepsze firmy z internetu

doradztwo, szkolenia

Prawnik z Chrzanowa

Kancelaria radcy prawnego z Chrzanowa posiada wymagane doświadczenie i kwalifikacje potrzebne, by móc świadczyć usługi najwyższych lotów. Mamy nadzieję, że nasz prawnik pomoże nie tylko mieszkańcom Chrzanowa, ale również wszystkim, którzy będą potrzebowali porady prawnej. Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych konsultacji.

Kancelaria Ryszard Stolarz
Siedziba:
ul. Aleja Henryka 26, 32-500 Chrzanów,
woj. małopolskie
Tel.: +48 32 753 86 10
http://www.kancelariars.pl
format kml
www.trening-warszawa.pl - Trening personalny - Warszawa

Zdobądź się na wysiłek dzięki odpowiedniej i skutecznej motywacji. Zatrudnij naszego profesjonalnego trenera personalnego i realizuj swoje cele zgodnie z zamierzeniem. Z pomocą odpowiedniej perswazji, skutecznych technik i produktywnej konwersacji osiągnij zadowolenie z życia i rozwijaj się zgodnie z własnymi założeniami.

Dawid Woźniakowski
Siedziba:
Dembego 23A/49, 02-796 Warszawa,
Mazowieckie
Tel.: +48 72 852 27 28
http://trening-warszawa.pl
format kml
Zarządzanie projektami

W naszej profesjonalne firmie consultingowej dowiesz się, jakie podjąć kroki, aby dobrze przeszkolić personel i kontrolować plan produkcyjny czy przemysłowy w każdym stopniu. Prowadzimy szkolenia z zarządzania projektami, zmianą, zasobami ludzkimi, finansami i innymi czynnikami biznesowymi, które mają istotny wpływ na sukces działalności.

BPI group Poland
Siedziba:
Puławska 39 lok. 5, 02-508 Warszawa,
mazowieckie
Tel.: +48 48 225 07 8020
http://bpi-group.pl
format kml
edoradca.pl/oferta/dotacje-unijne

Już dziś możesz sprawić, że twoje przedsiębiorstwo wejdzie na kolejny poziom rozwoju! Wystarczy, że skorzystasz z usług firmy EDORADCA, która pomoże ci uzyskać nawet kilka milionów z funduszów unijnych. To właśnie oni przygotują niezbędną dokumentacją oraz wszelkie potrzebne w procesie fachowe ekspertyzy.

EDORADCA Sp. z o.o. S.K.A.
Siedziba:
Kubusia Puchatka 5/12, 83-110 Tczew,
pomorskie
Tel.: +48 58 530 02 22
http://edoradca.pl
format kml
Globes - szkolenia w zakresie BHP

Oferujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia w zakresie BHP, a także inne profesjonalne usługi. Oferujemy kompleksowe usługi BHP, takie jak tworzenie dokumentacji czy audyty BHP. Prowadzimy szkolenia w zakresie BHP - wstępne, okresowe i stanowiskowe. Naszą specjalnością są też systemy zarządzania BHP, a także koordynowanie działań BHP w trakcie procesów inwestycyjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowo atrakcyjnej i profesjonalnej oferty usług BHP!

Globes
Siedziba:
Wieczorynki 10, 60-193 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 661 03 29
http://www.globes.pl
format kml
Zainwestuj w sadzonki Miskanta - DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k.

Jeśli zagadnienia ekologiczne są Ci bliskie i szukasz związanych z tą branżą sposobów zarabiania - zainwestuj w sadzonki Miskanta. Ta łatwa w uprawie, wydajna trawa energetyczna doskonale nadaje się do produkcji wysokoenergetycznego materiału opałowego - pelletu. A firma DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k. zapewnia wszechstronne wsparcie w założeniu oraz prowadzeniu takiej plantacji.

DORAN GROUP sp. z o.o. sp.k.
Siedziba:
Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 385 88 73
http://www.dorangroup.pl
format kml
Certyfikat ifs

Czy poszukują Państwo doradców doskonale orientujących się w przepisach oraz normach? Firma Quality Systems zaprasza do zapoznania się z ofertą oraz korzyściami, jakie daje certyfikat IFS. Są to standardy dotyczące zarządzania bezpieczeństwem żywności, niezbędne do wdrożenia w każdej fabryce produkującej artykuły spożywcze

QUALITY SYSTEMS
Siedziba:
Wschód 9A/1Rolna 39, 62-100 Wągrowiec,
wielkopolskie
Tel.: +48 61 670 67 73
http://www.quality-systems.pl
format kml
www.apologeta.pl - ©